Wydanie nr 18/2021, Poniedziałek 18.01.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Beatrycze, Bogumił, Krystyna, Liberata, Lubart, Małgorzata, Zuzanna, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Urząd Celny i Policjanci zabezpieczyli 13 jednorękich bandytów. Właściciele lokali zapłacą po 100 tys. zł za każdy zatrzymany automat do gier hazardowych

  • Wydanie nr 18/2021
  • 2 czerwca 2017, 06:05
  • Kpp Malbork
  • Na sygnale
Policjanci malborskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Gdyni przeprowadzili działania, których celem jest zwalczanie nielegalnego procederu gier na automatach, bez wymaganego zezwolenia. W efekcie działań przeprowadzonych w dwóch salonach gier w Malborku celnicy zabezpieczyli 13 automatów. Właścicielom lokali grozi wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci zapowiadają dalsze kontrole salonów gier i lokali rozrywkowych na terenie powiatu malborskiego.

W godzinach popołudniowych policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego malborskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Gdyni przeprowadzili na terenie powiatu malborskiego działania ukierunkowane na kontrole lokali, w których bez zezwolenia udostępnia się automaty do gier hazardowych.

W trakcie działań sprawdzono dwa salony gier na terenie miasta, gdzie policjanci wraz z celnikami zabezpieczyli aż 13 automatów do gier hazardowych. Wszystkie nielegalne maszyny zostały zabezpieczone przez służbę celną do celów procesowych i będą stanowić dowód w prowadzonym postępowaniu. Zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci zapowiadają dalsze kontrole mające na celu zwalczanie na terenie całego powiatu przestępczości związanej z nielegalnym hazardem w lokalach usługowych.

Kpp Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.