Wydanie nr 224/2022, Piątek 12.08.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborscy uczestnicy biegu Wings for Live podziękowali burmistrzowi za wsparcie - 23.05.2017

Malborscy uczestnicy biegu Wings for Live podziękowali burmistrzowi za wsparcie - 23.05.2017 fot. 82-200.pl, TvMalbork.pl
7 maja br. w Poznaniu odbyła się czwarta edycja jedynego biegu na świecie, podczas którego meta goni zawodników, czyli Wings for Live. Udział w tym wydarzeniu wzbudził wielkie pozytywne emocje w uczestnikach, świadczyć o tym może dzisiejsza (23.05) wizyta zawodników z Malborka, którzy przyszli podziękować burmistrzowi Markowi Charzewskiemu za wsparcie i jednocześnie opowiedzieć o swoich nowych doświadczeniach, ponieważ dla większości był to pierwszy tego typu wyścig.

Malborska ekipa startowała pod patronatem Fundacji Jedyna-Taka i jak sami uczestnicy zapewniają, naprawdę byli Jedyni Tacy! Udział w nim wzięli zarówno doświadczeni sportowcy jak i amatorzy, również osoby jeżdżące na wózkach, ponieważ Wings for Live udowadnia, że nie ma barier. 

Burmistrz Charzewski otrzymał od gości podziękowanie za wsparcie, za zasponsorowanie autobusu i przekazanie gadżetów promocyjnych. Dzięki wspólnemu wyjazdowi integracja była możliwa już od pierwszych minut spotkania i była naprawdę pełna. Dostał również medal na zachętę, aby w przyszłym roku wystartował razem z nimi w biegu. 

Podziękowania przekazali Adrianna Zawadzińska - Miss Polski na Wózku, Michał Ławryszek - konsultantem ds. osób niepełnosprawnych w naszym mieście, Katarzyna De Guzman, Marta Orłowska, Karolina Licznerska i Jacek Kasztelan. 
Warto dodać, że bieg Wings for Live ma charakter charytatywny, całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na badania nad rdzeniem kręgowym.

Informacja: 82-200.pl

 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.