Wydanie nr 34/2023, Piątek 3.02.2023
imieniny: pokaż (3 imiona)Błażej, Oskar, Ignacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Specjalne, świąteczne stoiska handlowe. Jarmark Bożonarodzeniowy na pl.Kazimierza Jagiellończyka w Malborku - 18.12.2016

Czas przed Bożym Narodzeniem to idealna okazja, aby przy dźwiękach kolęd skosztować regionalnych przysmaków, napić się grzanego miodu i kupić świąteczne podarunki.

Z tej okazji w dniach od 16-tego do 18-tego grudnia przy ul.Kościuszki w Malborku miał miejsce JARMARK BOŻONARODZENIOWY w ramach Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce. Już od rana na mieszkańców czekały specjalne, świąteczne stoiska handlowe, gdzie było można kupić prezenty dla rodziny i znajomych, przysmaki i specjały na stół, świąteczne stroiki i mnóstwo innych regionalnych produktów i towarów. W tym roku zagościło blisko 14 wystawców.

Lecz, największa atrakcją corocznego jarmarku w naszym mieście jest pomnik króla Kazimierza Jagiellończyka, który ubierany jest w strój św Mikołaja.

Dla najmłodszych przygotowano warsztaty z rękodzieła. Dzieci i dorośli mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem. Każdy, kto był grzeczny otrzymał cukierka.  

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.