Wydanie nr 207/2021, Poniedziałek 26.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Anna, Mirosława, Grażyna, Krystiana, Bartłomieja, Hanna, Sancja, Joachim
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Andrzej Rogiewicz i Małgorzata Szczerbińska zwycięzcami XXVI Biegu Niepodległości w Malborku. Podziękowania wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród, uczestnikom za przybycie i udział w biegu - 11.11.2016

Ponad 170 zawodników wystartowało w XXVI Biegu Niepodległości w Malborku. Zwyciężyli Andrzej Rogiewicz i Małgorzata Szczerbińska.

Nagrody:
Uczestnicy biegu głównego otrzymali koszulki oraz medale okolicznościowe.Za miejsca I-III w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn biegu głównego uczestnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe. Za miejsca I-III w kategoriach wiekowych biegu głównego uczestnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe. Najlepszy zawodnik oraz najlepsza zawodniczka miasta Malborka otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe. Nagrodzeni w klasyfikacji generalnej nie byli nagradzani w kategorii wiekowej. Wśród uczestników biegu głównego dodatkowo rozlosowane były nagrody-niespodzianki. W biegach dzieci i młodzieży za miejsca I-III uczestnicy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników po ukończonym biegu czekała gorąca grochówka.

Podziękowania:
Instytucje i organizacje, które okazały pomoc i wkład społeczny w organizację XXVI Biegu Niepodległości: Urząd Miasta Malborka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku, Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku, Folta Rowery - Jarosław Folta, Komenda Powiatowa Policji w Malborku, Straż Miejska w Malborku, Ryszard Mazerski.

Informacja: 

Paweł Tercjak.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.