Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rusza przebudowa Drogi Krajowej 55 w Sztumie - 27.07.2016

Jak już informowaliśmy dziś, tj.27 lipca odbyło się spotkanie robocze, podczas którego przekazano plac budowy Przedsiębiorstwu Budowy Dróg ze Starogardu Gdańskiego. Przekazania dokonał dyrektor Krajowej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku Robert Marszałek, w Sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie.

Spotkanie otworzył Leszek Tabor burmistrz Sztumu wyrażając zadowolenie z podejmowanych działań. Co warte podkreślenia, to słowa uznania dla naszego samorządu za zaangażowanie i dobrą współpracę, która zaowocowała rozpoczęciem budowy. Jak powiedział dyrektor GDDKiA to dzięki osobistej determinacji władz miasta w szczególności burmistrza Leszka Tabora inwestycja jest realizowana.

Przez najbliższe dni będą trwały konsultacje dotyczące organizacji ruchu podczas prac budowlanych. Jak tylko pojawią się dokładne informacje, to przekażemy je państwu. Zdajemy sobie sprawę, że będą spore utrudnienia, jednak warto uzbroić się w cierpliwość by za jakiś czas komfortowo się poruszać po naszym mieście. 


Warto wspomnieć, że w ramach inwestycji powstaną ścieżki rowerowe, nowe chodniki, oświetlenie uliczne i bezpieczne przejścia dla pieszych oraz rondo na wysokości dawnego Bastera. Po zakończeniu spotkania burmistrz zaprosił na konferencję prasową, by odpowiedzieć na pytania i wątpliwości dziennikarzy.

Dla zainteresowanych przekazujemy do dyspozycji plany przebudowy, która nas czeka.

UMiG Sztum
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Darek W
Darek W 02.09.2016, 11:53
Czy jest możliwości zobaczenia już wykonanych rond przez to przedsiębiorstwo. Fajnie by było zobaczyć wizualizacje tak jak ma to miejsce na stadionie