Wydanie nr 173/2021, Wtorek 22.06.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina, Achacjusz, Innocenty, Tomasz, Alban
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (razem lub osobno) znajdujące się na IV pietrze w budynku Starostwa Powiatowego w Braniewie przy pl. Józefa Piłsudskiego 2

Do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (razem lub osobno) znajdujące się na IV pietrze w budynku Starostwa Powiatowego w Braniewie przy pl. Józefa Piłsudskiego 2. Okna znajdują sie od strony południowo zachodniej czyli z widokiem na fontannę.
- pomieszczenie nr 1 o powierzchni 28,51 m2
- pomieszczenie nr 2 o powierzchni 24,28 m2
- pomieszczenie nr 3 o powierzchni 13,83 m2
 
Wszystkie pomieszczenia po remoncie z ogrzewaniem miejskim niezależnym od Starostwa Powiatowego (osobny licznik ciepła). Wymieniono także instalację elektryczną wraz z oprawami oświetleniowymi. Ściany pokryte gładzią szpachlową, na podłodze ułożono terakotę. Okna plastykowe otwierane na bok i uchylne od góry. Żaluzje pionowe. Wymieniono instalację centralnego ogrzewania, zainstalowano nowe grzejniki panelowe z zaworami termostatycznymi. Do pomieszczeń przynależy wspólne pomieszczenie socjalne dla użytkowników IV piętra oraz osobne pomieszczenie z podwójną toaletą, także po remoncie.
 
Koszt najmu 25 zł netto za metr kwadratowy plus opłaty ze media (ogrzewanie, woda, ścieki) wyliczane % na podstawie zajmowanych pomieszczeń. Energia elektryczna rozliczana na podstawie podlicznika. Faktura VAT ze stawką 23 %.

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły