Wydanie nr 203/2024, Niedziela 21.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mega Szybki internet: Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork. Internet z prędkością światła w twoim mieszkaniu

Zastanawiasz się, jaki Internet wybrać do swojego domu? Malborskie Światłowody gwarantują jakość połączenia światłowodowego bez barier, które w innych technologiach spowalniają transfer.

Pamiętaj, że dane przesyłane w postaci światła obiegają Ziemię w ciągu ułamków sekund. Malborskie Światłowody oferują pięć prędkości pobierania, czyli tak zwanego downloadu. Koniecznie trzeba jednak pamiętać, że z prędkością downloadu powiązana jest również druga wartość, czyli upload lub inaczej – prędkość wysyłania. Ta odpowiada za to, jak szybko pliki z własnego komputera zostaną wysłane na przykład do dysku w chmurze albo na inny serwis. Upload jest również bardzo istotną wartością przy graniu online.

Tak prezentuje się oferta firmy z Malborka:

do 120 Mb/s (upload do 12 Mb/s),

do 240 Mb/s (upload do 24 Mb/s),

do 360 Mb/s (upload do 36 Mb/s),

do 660 Mb/s (upload do 66 Mb/s),

do 1,2 Gb/s lub 1200 Mb/s (upload do 120 Mb/s).

 

Malborskie Światłowody Sp. z o.o.

Biuro czynne w godzinach 8.30 do 16.30

Adres ul. Poczty Gdańskiej 4/1 w Malborku

W sprawach związanych z dostępem do internetu, telewizji, umowy, aneksy, usługami kolokacji prosimy pisać na adres

www.malborskieswiatlowody.pl

lub dzwonić: 570 527 999

Światłowód daje nieograniczone możliwości co do przepustowości i transferu danych lub usług. W dotychczasowych technologiach da się udostępnić Internet o przepustowości na poziomie 8-30 Mb/s.

Światłowód praktycznie nie ma żadnych ograniczeń - 120, 240, 360, 660 a nawet 1200 Mb/s nie stanowi problemów.

- Bezpośrednie podłączenie (światłowód wprost do twojego domu / mieszkania)

- Stabilne połączenie z siecią internetową

- Najmniejsze możliwe opóźnienia w rozgrywkach online

- Szybkie pobieranie ulubionych gier, filmów, seriali

Malborskie Światłowody to mega szybki internet, dzięki któremu prędkość Twojego połączenia będzie stała, bez względu na to ile urządzeń podłączysz do sieci.

 

Światłowód daje nieograniczone możliwości co do przepustowości i transferu danych lub usług. W dotychczasowych technologiach da się udostępnić Internet o przepustowości na poziomie 8-30 Mb/s. Światłowód praktycznie nie ma żadnych ograniczeń - 120, 240, 360, 660 a nawet 1200 Mb/s nie stanowi problemów. - Bezpośrednie podłączenie (światłowód wprost do twojego domu / mieszkania) - Stabilne połączenie z siecią internetową - Najmniejsze możliwe opóźnienia w rozgrywkach online - Szybkie pobieranie ulubionych gier, filmów, seriali
 
Malborskie Światłowody to mega szybki internet, dzięki któremu prędkość Twojego połączenia będzie stała, bez względu na to ile urządzeń podłączysz do sieci.

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły