Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Magia świata Walta Disneya opanowała Nowy Staw - 27.02.2016

W sobotnie popołudnie w Nowym Stawie zrobiło się bajkowo za sprawą „Zlotu Fanów Walta Disneya. Nie tylko dzieci, ale także dorośli wcielili się w ulubione postacie i pięknie prezentowali się w strojach swoich ulubionych bajkowych bohaterów.

Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: konkurs podczas którego sprawdzano wiedzę nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. W konkursie brało udział 8 drużyn (rodzic + dziecko) do wygrania były bilety do kina na bajkę Disneya „Zwierzogród” oraz bilety do Zamku Malborskiego, malowanie twarzy, zabawy taneczne, miodowy kącik Kubusia Puchatka, disneyowe puzzle, a także nie zabrakło występów artystycznych. Wszystko to nawiązywało do tematyki znanych i wszystkim lubianych bajek Walta Disneya. Darmowa wata cukrowa, popcorn czy sok z gumijagód to wszystko to, co dzieciaki lubią najbardziej. Największą atrakcja dla dzieci było chyba jednak spotkanie z najbardziej popularnymi pluszowymi postaciami.

Ostatnim punktem programu tego dnia było przedstawienie pt. „Kopciuszek” w którego role wcielili się członkowie Stowarzyszenia Coolturalny Nowy Staw, przedstawiciele Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki, Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Stawie, Przedszkola i Gimnazjum z Nowego Stawu.  

Organizator: Stowarzyszenie Coolturalny Nowy Staw

Współorganizator: Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki

Partnerzy i Sponsorzy:

  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • Urząd Miejski w Nowym Stawie
  • oraz lokalni przedsiębiorcy
Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
marcin
marcin 01.03.2016, 16:09
Rozwaliliście system! Super impreza, super przedstawienie, super organizacja! Gratulacje