Wydanie nr 31/2023, Wtorek 31.01.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koncert Noworoczny Sound 'n' Grace w Karwanie z okazji zakończenia XXV Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce w Malborku - 15.01.2016

Na zakończenie 25 jubileuszowej edycji Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce w piątek (15 stycznia br.) na scenie w Karwanie wystąpił popularny zespół Sound'n'Grace. O ogromnym zainteresowaniu tą grupą świadczy fakt, że bilety zostały wyprzedane w ekspresowym tempie. Ci, którym udało się przyjść na koncert, z pewnością nie żałowali. Niezwykła energia, wręcz karnawałowa atmosfera i niespodzianka na zakończenie - zespół zaprosił szalejące przed sceną dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania.

Przed Koncertem Noworocznym burmistrz Marek Charzewski wraz z Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Jolantą Leszczyńską podziękowali wszystkim instytucjom i osobom za dobrą współpracę przy organizacji kolejnych edycji Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce. Symboliczną statuetkę dla swoich placówek odebrali wicestarosta Powiatu Malborskiego, wicedyrektor Muzeum Zamkowego, dyrektorzy malborskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, dyrektorzy Państwowego Ogniska Plastycznego, Państwowej Szkoły Muzycznej, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji, prezesi spółek miejskich, przedstawiciele malborskich mediów - Dziennik Bałtycki, Gazeta Malborska i Tv Malbork, Andrzej Krzemiński, Teresa Żelazo (Uniwersytet 3 Wieku) i Maria Seibert (studio wokalne "Balbiny"). Kwiaty i podziękowania otrzymała również Jolanta Leszczyńska - przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego.

Podczas wręczania statuetek publiczność miała okazję zobaczyć również prezentację, w której przedstawiona została niezwykle barwna historia Festiwalu.

Opis: 82-200.pl

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.