Wydanie nr 231/2022, Piątek 19.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

POMEZANIA MALBORK: KLUB 100 MA NOWYCH CZŁONKÓW

  • Wydanie nr 231/2022
  • 27 sierpnia 2015, 12:13
  • Radosław Rabenda
  • Piłka nożnaSport
  • 2 komentarze
Na ostatnim treningu drużyny seniorów Pomezanii Malbork doszło do spotkania Prezesa Radosława Rabendy, dyrektora Pawła Rybarczyka z Burmistrzem Markiem Charzewskim oraz Starostą Mirosławem Czaplą.

Tematem spotkania było przystąpienie włodarzy miasta i powiatu do Klubu100. Zarówno Burmistrz jak i Starosta podpisali na stadionie deklarację i przystąpili do programu. Klub 100 to inicjatywa mająca na celu wsparcie naszego klubu w postaci wpłat od indywidualnych sponsorów ale także od małych i większych przedsiębiorców.

Każdy członek Klubu 100 zostaje jeśli zechce członkiem stowarzyszenia MOP Pomezania Malbork. Minimalna kwota wpłaty to 100 zł miesięcznie.

Przedsiębiorcy mogą w zamian liczyć na reklamy na stadionie oraz na naszej stronie internetowej. Więcej informacji na temat tej formy wsparcia klubu można znaleźć na stronie internetowej pomezania.pl.

Komentarz prezesa: „ W ostatnim czasie współpraca między miastem, powiatem i naszym klubem układa się znakomicie. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że burmistrz i starosta dają przykład w jaki sposób można pomóc malborskiej drużynie. Pokazują w ten sposób, że zależy im na tym żeby malborska piłka ale również inne dyscypliny stały na wyższym poziomie. Inicjatorem wskrzeszenia tego projektu jest były prezes Pomezani obecnie radny miejski Tomasz Klonowski, który już miesiąc temu przystąpił do klubu100. W ślad za nim poszli radni Paweł Dziwosz, Jarosław Kondys oraz trener najmłodszego rocznika i sędzia piłkarski Marek Marcinkowski. To bardzo budujące, że ludzie, którzy kochają piłkę nożną starają się na miarę swoich możliwości nas wesprzeć. Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich do włączenia się w ten program, który pomoże w walce o awans do IV ligi. Przy okazji zapraszam wszystkich kibiców z Malborka i okolic na sobotni mecz z Szarżą Krojanty o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Toruńskiej „

Na koniec spotkania pierwsza drużyna zaprezentowała się w nowych dresach zakupionych od naszego partnera technicznego firmy R-GOL.

Radosław Rabenda
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
POMKA
POMKA 27.08.2015, 13:42
Brawo Piłkarze, Starosta, Burmistrz, Radni i przede wszystkim Działacze!
xxx
xxx 27.08.2015, 12:37
i gdzie zwolennicy Rychłowskiego który obiecał 3 lige ??? wypiął sie na wszystkich i tyle... Charzewski miał być taki zły a z tego co widze to stara sie być wszedzie nie to co rychu...