Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

CIĘŻARÓWKA UNIKAJĄC ZDERZENIA Z INNYMI POJAZDAMI WPADŁA DO ROWU. ZŁAMANE DRZEWO USZKODZIŁO OSOBÓWKĘ. WYPADEK W KONIECWAŁDZIE – 01.07.2015

Kierowca chciał uniknąć zderzenia z innymi pojazdami, zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Ciężarówka złamała drzewo, które upadło na stojący tam samochód.

Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sztumie o godz. 11:40 napłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu ciężarowego z naczepą w miejscowości Koniecwałd. W wyniku tego zdarzenia pojazd zjechał z drogi i wpadł do rowu. Kierowca samochodu ciężarowego został przebadany przez ZRM. Tym razem obyło się bez większych obrażeń. Obecnie organizowany jest transport samochodu ciężarowego przez właściciela firmy. W zdarzeniu uczestniczył także samochód osobowy który rykoszetem został zarysowany przez drzewo, które zostało złamane przez tą ciężarówkę. Droga na chwilę obecną jest udrożniona ruchem wahadłowym. Na miejscu pracują 3 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie i policja.

W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie informacji odnośnie wypadku udzielił nam Dariusz Treć, Oficer Prasowy KP PSP Sztum.

Zdjęcia: PSP Sztum

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kierowca
Kierowca 04.07.2015, 07:21
…………..osobówka w ostatnim momencie skręciła w prawo bez sygnalizacji !