Wydanie nr 231/2022, Piątek 19.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2004/05 DRUŻYNY POMEZANII MALBORK WZIĘLI UDZIAŁ W TURNIEJU MERA HOTEL SPA T29CUP W GDAŃSKU – 13-14.06.2015

ZAWODNICY  Z ROCZNIKA 2004/05 DRUŻYNY POMEZANII MALBORK WZIĘLI UDZIAŁ W TURNIEJU MERA HOTEL SPA T29CUP W GDAŃSKU – 13-14.06.2015 fot. MOP POMEZANIA MALBORK
W miniony weekend chłopcy z rocznika 2004/05 prowadzeni przez Sebastiana Ratajczyka wzięli udział w dwudniowym turnieju Mera Hotel Spa T29Cup w Gdańsku. Dzięki zaproszeniu z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk nasza drużyna mogła się zmierzyć z bardzo silnymi drużynami takimi jak Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Polonia Warszawa czy Zagłębie Lubin.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn z całej Polski oraz jedna z zagranicy – Koenigsberg Kaliningrad. Graliśmy systemem każdy z każdym bez podziału na grupy. Nasi zawodnicy zebrali bardzo cenne doświadczenie i mimo wielu porażek będzie to lekcja, która na pewno zaowocuje w przyszłości.
Na uwagę zasługuje fakt, że nasz zespół stoczył zacięty, wyrównany mecz z drużyną Lechii Gdańsk, który zakończył się remisem 0:0. Ostatecznie zajęliśmy 12 miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju i na pewno możemy być dumni z naszych zawodników.
Pierwsze miejsce w zawodach zajęła Arka Gdynia. Za jej plecami na podium znalazły się drużyny KSZO Ostrowiec Świetokrzyski oraz Lechia Gdańsk Biali.
 
Skład Pomezanii: Mateusz Uzarek, Krystian Dudzinski, Mateusz Latkiewicz, Andrzej Owsa, Patryk Klonowski, Filip Gucwa, Mateusz Rabenda, Marcel Nadrajkowski, Konrad Nędza, Filip Rados, Konrad Żebrowski, Hubert Zelman, Nikodem Kogut.
 

 

Wyniki spotkań:


Lechia Gdańsk Biali – Pomezania 2:1  Nędza
Lechia Gdańsk Zieloni – Pomezania 0:0
Akademia Piotra Reissa – Pomezania 4:0
Polonia Warszawa – Pomezania 1:0
Zagłębie Lubin – Pomezania 3:0
Koenigsber Kaliningrad – Pomezania 3:1 Nędza
Chojniczanka Chojnice – Pomezania 1:1 Nędza
Pogoń Siedlce – Pomezania 4:0
Gedania Gdańsk -Pomezania 0:1 Nędza
KSZO Ostrowiec – Pomezania 3:0
Elana Toruń – Pomezania 3:0
Arka Gdynia – Pomezania 7:0
Warta Poznań – Pomezania 2:0
Unia Boryszew – Pomezania 0:2 Nędza, Zelman
Talent Białystok – Pomezania 0:1 Nędza
 
Serdeczne podziękowania dla rodziców oraz trenera za pomoc i sprawną organizację tego wyjazdu.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.