Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

TRAGICZNY WEEKEND NA DROGACH. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH - 10.11.2014

TRAGICZNY WEEKEND NA DROGACH. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH - 10.11.2014 fot. Robert Bychowski [Robert]

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzieliła nam Katarzyna Marczyk, Oficer Prasowy KPP Malbork.
W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam Janusz Leszczewski, Oficer Prasowy KP PSP Malbork.
W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie  informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam Dariusz Treć, Oficer Prasowy KP PSP Sztum.


Dnia 9 listopada o godz. 15.33 do powiatowego stanowiska kierowania w  Sztumie wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości tropy sztumskie. Z  informacji przekazanej dyspozytorowi wynikało że na drodze krajowej między  Tropami sztumskimi a Ramotami dachowało auto osobowe. Do zdarzenia  natychmiast zadysponowano dwa zastępy z JRG Sztum zastęp z OSP Stary Targ  oraz zespół ratownictwa medycznego. W wyniku wypadku poszkodowany został kierowca samochodu renault laguna, który zabrany został na badania przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Przyczyny wypadku bada sztumska policja.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.