Wydanie nr 144/2024, Czwartek 23.05.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Spotkanie policjantów z maturzystami.

  • Wydanie nr 144/2024
  • 11 kwietnia 2024, 12:22
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Spotkanie policjantów z maturzystami. fot. KPP Malbork
Policjanci odwiedzili Zespół Szkół Technicznych w Malborku, aby porozmawiać z maturzystami na temat służby w Policji i zachęcić ich do wstąpienia do formacji po ukończeniu szkoły.

We wtorek, 9 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Malborku policjanci spotkali się z maturzystami, aby przedstawić im oferty służby w Policji oraz zachęcić ich do rozważenia kariery w formacji po zakończeniu nauki.

- „Podczas spotkań mundurowi opowiadali o codziennej służbie, przedstawili proces rekrutacji oraz warunki, jakie czekają na tych, którzy podejmą decyzję o wstąpieniu do Policji. W spotkaniach wziął udział dzielnicowy, który podzielił się również swoimi doświadczeniami ze służby, pokazując młodzieży, jak wygląda praca na co dzień oraz jakie są możliwości rozwoju w tym zawodzie. W trakcie prezentacji młodzież miała okazję zapoznać się ze sprzętem używanym przez policjantów oraz poznać bliżej ich codzienną pracę” – informuje st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

Funkcjonariusze zachęcają wszystkich zainteresowanych do rozważenia możliwości wstąpienia do służby w Policji — to szansa na satysfakcjonującą i pełną wyzwań karierę, która może przynieść wiele korzyści zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Podanie do służby można złożyć w malborskiej komendzie lub w każdej innej jednostce Policji w województwie pomorskim. Więcej informacji na stronie: https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.