Wydanie nr 168/2024, Niedziela 16.06.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

OSP na straży środowiska – ochotnicy z Lichnów przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji.

Pozbądź się elektrycznych śmieci i wesprzyj strażaków w swojej okolicy. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lichnowach przystąpiła do ogólnopolskiej akcji zbiórki elektrośmieci, za które strażacy ochotnicy otrzymają środki na doposażenie jednostki.

Działamy dla środowiska! Ruszyła zbiórka elektrycznych śmieci w jednostce OSP Lichnowy, w ramach ogólnopolskiej akcji „OSP na straży środowiska” prowadzonej wraz z Fundacją Odzyskaj Środowisko.

- „Sprzęt zbieramy od 9 marca do odwołania nie tylko na terenie gminy, również poza naszą gminą. Im więcej sprzętu uda nam się zebrać, tym więcej dodatkowych środków mamy szansę pozyskać!” - apelują druhowie z OSP Lichnowy. - „Zainicjowana współpraca to szansa dla mieszkańców nie tylko na darmowe, wygodne i bezpieczne oddanie elektrycznych śmieci, ale także na dostęp do edukacyjnych materiałów i akcji”.

Co strażacy zbierają? Zarówno duży sprzęt RTV i AGD, tj. pralki, lodówki i kuchenki, jak i mniejszy: laptopy, suszarki, żelazka, czajniki elektryczne czy telefony komórkowe.

Sprzęt można dostarczyć do remizy OSP Lichnowy, ul. Jesionowa 9 lub umówić się na ich odbiór dzwoniąc pod nr. 535 222 942.

Pamiętajmy - Działania na rzecz planety zaczynają się lokalnie!


 

Informacja: OSP Lichnowy

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.