Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

POŻAR ŚCIERNISKA ZAGROŻENIEM DLA WIATRAKÓW. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH - 11.08.2014

POŻAR ŚCIERNISKA ZAGROŻENIEM DLA WIATRAKÓW. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH - 11.08.2014 fot. Robert Bychowski [Robert]

Informacji na temat minionego weekendu udzielił nam oficer prasowy KP PSP Sztum Rajmund Kowszewicz

Dnia 4 sierpnia o godz. 7.24 do PSK w Sztumie wpłynęło zgłoszenie o pożarze nieużytków rolnych w Mikołajkach Pomorskich do zdarzenia zadysponowano OSP Mikołajki Pomorskie. Działania straży polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Podanie jednego prądu wody W-25 w natarciu na paląca się trawę. Dogaszaniu przy pomocy podręcznego sprzętu gaśniczego tłumice i łopaty. 8 sierpnia o godz. 7.01 w miejscowości Szpitalna Wieś, doszło do wypadku drogowego, z treści zgłoszenia wynikało że samochód osobowy marki VW Transporter  przewożący leki uderzył czołowo w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala.

 

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzieliła nam Stanisław Stahn, KPP Malbork. 

W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam Robert Licznerski, zastępca dowódcy JRG Malbork.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.