Wydanie nr 90/2023, Piątek 31.03.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Gwido, Beniamin, Kornelia, Dobromira, Balbina, Amos, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Wraca Festiwal Żuławy w Rytmie Disco.

Nowy Staw. Wraca Festiwal Żuławy w Rytmie Disco. fot. Archiwum TvRegionalna24.pl
To jest bardzo dobra informacja dla fanów muzyki disco. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, do kalendarza imprez wraca nowostawski Festiwal Żuławy w Rytmie Disco.

W lipcu 2020 r. miała się odbyć 7. edycja największej imprezy disco-polo w naszym regionie - Festiwal Żuławy w Rytmie Disco. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i impreza nie odbyła się. Również w kolejnych latach Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki nie podjęło się próby organizacji ze względu na pandemię, którą w Polsce odwołano dopiero 16 maja 2022 r.

Jednak, niejako w zastępstwie tego największego wydarzenia w regionie, NCKiB zorganizowało w sierpniu 2022 r. plenerową imprezę Żuławy Summer Festiwal, podczas której na scenie wystąpiły znane gwiazdy muzyki klubowej.

Teraz, w końcu możemy przekazać dobrą informację dla fanów muzyki disco. Krzysztof Osijewski, dyrektor NCKiB poinformował, że w tym roku w wakacje wraca na dobre do nowostawskiego kalendarza imprez Festiwal Żuławy w Rytmie Disco Polo.

- „Mamy dobre wieści  dla wszystkich fanów disco polo! W tym roku, po długiej przerwie wracamy z kolejną edycją imprezy Żuławy w Rytmie Disco! Kto się cieszy? My na pewno! Dajcie znać w komentarzu, jakie zespoły chcecie zobaczyć na naszej scenie?” - napisał Krzysztof Osijewski.


Propozycje można podawać w komentarzach na profilu NCKiB.

Szczegóły dotyczące tej wyjątkowej imprezy poznamy zapewne wkrótce. Dowiemy się również, kto w tym roku wystąpi na scenie.

Będziemy państwa o tym informować.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.