Wydanie nr 273/2023, Sobota 30.09.2023
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. W niedzielę 31. Finał WOŚP.

W najbliższą niedzielę, 29 stycznia br. odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co na ten dzień zaplanowała gmina Miłoradz?

Licytacje, plenerowa kawiarenka, lokalne przysmaki, loteria fantowa, ognisko z kiełbaskami, występy dzieci i młodzieży oraz koncert gościa specjalnego, którym będzie Dr. Swag, a także wiele innych atrakcji zaplanowano na tegoroczny 31. Finał WOŚP w gminie Miłoradz organizowany przy współpracy Zespołu Szkół i Przedszkola oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia br. w godz. 14:00-17:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Szkolnej w Miłoradzu.

- „Jednocześnie przypominamy, że warto polubić profil WOŚP naszego gminnego sztabu i na bieżąco brać udział w trwających licytacjach, z dnia na dzień jest ich coraz więcej - https://www.facebook.com/wospmiloradz- zachęca Sztab z Miłoradza.

Można również zasilić eSkarbonkę SZTABU #6515 Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu. Przelew można zrobić na dowolną kwotę. Wejdź na https://eskarbonka.wosp.org.pl/a14yr3?fbclid

 

 

 

 

Informacja: Gmina Miłoradz

Gmina Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.