Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

PIJANY UDERZYŁ W DRZEWO W STARYM TARGU. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH – 07.07.2014

 PIJANY UDERZYŁ W DRZEWO W STARYM TARGU. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH – 07.07.2014 fot. Robert Kaczmarkiewicz [Robert Dzierzgoń]

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzieliła nam Katarzyna Marczyk, Oficer Prasowy KPP Malbork.


W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam Janusz Leszczewski, Oficer Prasowy KP PSP Malbork.


W imieniu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie informacji na temat minionego weekendu udzielił nam Cezary Murawski, KP PSP Sztum.


5 lipca o godz. 21.12 do PSK w Sztumie wpływało zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w Starym Targu, do zdarzenia zadysponowano GBA z OSP Stary Targ, SRT Z JRG Sztum, policję i zespół ratownictwa medycznego. Z rozpoznania wstępnego wynikało że samochód osobowy marki VW Polo uderzył czołowo w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora,zakręceniu zaworu instalacji LPG.  Po rozmowie, osoba poszkodowana przekazała informację że, była jedynie pasażerem i nie jest w stanie określić ile osób przebywało w aucie w chwili wypadku. Strażacy wraz z policją przeszukali teren w odległości ok. 200m od miejsca zdarzenia i nie stwierdzili innych osób - uczestników zdarzenia. Po przebadaniu osoby poszkodowanej przez funkcjonariuszy Policji na obecność alkoholu we krwi wynik wykazał 1,52mg. Następnie  poszkodowany został przewieziony  przez ZRM do szpitala w Sztumie w celu wykonania szczegółowych badań.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.