Wydanie nr 31/2023, Wtorek 31.01.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Kolejne nielegalne automaty zabezpieczone.

  • Wydanie nr 31/2023
  • 22 lipca 2022, 15:24
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Malbork. Kolejne nielegalne automaty zabezpieczone. fot. KPP Malbork
Wspólne działania malborskich policjantów z funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zamknięcia na terenie powiatu kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych. W wyniku prowadzonych w środę, 20 lipca br. działań zabezpieczono 8 bezprawnie wykorzystywanych automatów do gier zręcznościowych o wartości 96 tys. zł.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Malborku działając wraz funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej, zlikwidowali kolejny nielegalny punkt gier zręcznościowych na terenie malborskiego powiatu.

- „Funkcjonariusze zabezpieczyli 8 automatów do gier hazardowych o wartości 96 tys. złotych, na których urządzane były gry wbrew przepisom ustawy. Maszyny trafiły do depozytu Krajowej Administracji Skarbowej, której funkcjonariusze prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie” - wyjaśnia asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna.

Policjanci przypominają, że podmioty prywatne nie mogą urządzać gier na automatach poza kasynami. Za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wys. 100 tys. zł od jednego automatu. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne automaty do gier hazardowych. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Milano
Milano 27.07.2022, 18:42
A to już dziwne ze u Kuby Arbuziaka nie byli a po drugiej stronie !!! To ciekawe o co tu chodzi
Jupi
Jupi 26.07.2022, 15:07
A może byli u Jakuba Ambergold i Krisa D.
Krzyżak
Krzyżak 22.07.2022, 15:50
Dziecinada...ul.Mickiewicza po piekarni ma się dobrze i to niby centrum...