Wydanie nr 270/2022, Wtorek 27.09.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Nocna wycieczka biegowa z Grupą Malbork.

Malbork. Nocna wycieczka biegowa z Grupą Malbork. fot. organizator
W sobotę odbędzie się nocny trial z Grupą Malbork. Jest to już siódmy z kolei sezon nocnych biegów zorganizowanych wokół Malborka.

Jeżeli nudzi Cię „klepanie” ciągle tych samych kilometrów po Malborku, chcesz sprawdzić jak biega się po północy w terenie, chcesz poznać ciekawe miejsca i trasy, przeżyć fajną przygodę w wesołym towarzystwie to Grupa Malbork zaprasza w sobotę, 16 lipca br. o godzinie 22.00 pod pomnik króla Jagiellończyka.

- „Bieg tym razem odbędzie zgodnie z kalendarzem księżycowym, dwie noce po pełni. Niezależnie od pogody - czy to będzie pogodnie, bezchmurnie, gwieździście czy będzie deszczowo każde warunki będą odpowiednie na dobrą przygodę. Tak, jak w poprzednich edycjach, trasa tegorocznej edycji będzie przebiegała przez obrzeża miasta, drogami i ścieżkami w polach wokół Malborka” – zachęcają organizatorzy nocnego biegu. - Tempo będzie konwersacyjne z licznymi przerwami na nocne sesje fotograficzne w ciekawych miejscach. Jeśli ktoś obawia się dystansu 20km+, może pokonać trasę na rowerze jako support biegaczy”.

 

 

 

 

Informacja: organizator

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.