Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Festiwal Baniek Mydlanych z Kicią Kocią. Nowa data.

Już niedługo w Malborku odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych. Gościem specjalnym będzie Kicia Kocia. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W niedzielę, 31 lipca br. o godz. 15.00 na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają, że przygotowali dla uczestników dużo darmowego płynu, bańkowe zabawy, tysiące małych baniek oraz konkursy z nagrodami. Nie zabraknie kolorowych łakoci, dmuchańców i eurobungee.

Gościem specjalnym będzie Kicia Kocia, która towarzyszyć będzie uczestnikom festiwalu przez całe wydarzenie. Chętnie zatańczy, poprzytula się i zapozuje do pamiątkowych zdjęć w swoim pokoiku

Festiwal Baniek Mydlanych to doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych.

 

Nie może was tam zabraknąć!

 

 

 

 

Informacja: organizator

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Damian
Damian 02.08.2022, 00:58
Spotkanie z Kicią Kocią bez Kici Koci i bez dmuchancow. Dzieci, rodzice i dziadkowie zawiedzeni, w sumie zostaliśmy oszukani. Ciekawe czy w innych miejscowościach też taki sam numer odwalili. Synek jeszcze teraz powtarza że nie było Kici Koci. CAW niech bardziej weryfikuje komu udostepnia / wydzierżawia teren.
Ada
Ada 31.07.2022, 15:48
I gdzie ta wasza Kicia kocia ?