Wydanie nr 184/2022, Niedziela 3.07.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Zdobędzie gola wszędzie” – były zawodnik Chelsea krzyczy o tym, jakiego zawodnika potrzebuje klub

  • Wydanie nr 184/2022
  • 21 czerwca 2022, 14:10
  • „Zdobędzie gola wszędzie” – były zawodnik Chelsea krzyczy o tym, jakiego zawodnika potrzebuje klub
  • Strefa obywatelskaWasze informacje
Były zawodnik Chelsea udzielił klubowi dobrych rad dotyczących priorytetowego gola transferowego. Sean Wright-Phillips wyraził przekonanie, że zespół Thomasa Tuchela powinien zrobić wszystko, aby pozyskać Roberta Lewandowskiego. Poinformowano, że Robert Lewandowski chce przenieść się do Barcelony, a kataloński klub jest bardzo zainteresowany tą współpracą.

Zobacz, jak postawić przez https://gg.bet/pl/football, biorąc to pod uwagę.

 

Mimo sędziwego jak na futbol wieku, polski napastnik nadal jest prawdziwą „maszyną do bramek”, strzelając dziesiątki bramek w sezonie. Bayern Monachium nie chce zwolnić zawodnika, którego kontrakt wygasa latem przyszłego roku, ale sam zawodnik zapowiedział odejście. Wcześniej agent piłkarza Pini Zahaviego stwierdził, że Polak chce zmienić monachijską drużynę w wymarzony klub. Jednocześnie „niebieski granat” ma bardzo ograniczony budżet klubowy i jak wiadomo, mogą pojawić się problemy z kontraktem drogich piłkarzy.

 

Sean Wright-Phillips wyraził przekonanie, że Chelsea powinni wykorzystać tę sytuację i zabrać zawodnika na Stamford Bridge. „Zdobędzie gola bez względu na to, w jakiej drużynie gra. O to właśnie chodzi w całej jego karierze” - powiedział były skrzydłowy Chelsea.

 

Oczywiste jest, że mistrz Niemiec nie rozstanie się łatwo z polskim strzelcem. Po publicznym wystąpieniu Lewandowskiego, w którym wyraził chęć opuszczenia klubu, kierownictwo "Bawarii" oskarżyło zawodnika o niewdzięczność i wielokrotnie podkreślało, że Robert będzie musiał rozpracować swój kontrakt do końca lata 2023 roku. Akurat polski piłkarz postanowił nie komentować jeszcze swojej przyszłości, aby uniknąć konfliktów. W niedawnym wywiadzie powiedział, że wkrótce porozmawia o dalszych planach, a teraz czas na odpoczynek.

 

„Zdobędzie gola wszędzie” – były zawodnik Chelsea krzyczy o tym, jakiego zawodnika potrzebuje klub
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.