Wydanie nr 184/2022, Niedziela 3.07.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Statuetki na zamówienie - wyjątkowe nagrody dla najlepszych

Statuetki na zamówienie - wyjątkowe nagrody dla najlepszych fot. Statuetki na zamówienie - wyjątkowe nagrody dla najlepszych
Nagroda dla najlepszych musi być wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest wręczenie im pamiątkowych statuetek, wykonanych na zamówienie. Sprawdzają się one przy różnych okazjach, a ich niezwykła elegancja i wysoka jakość wykonania sprawiają, że stanowią piękną pamiątkę na całe życie.

Pamiątkowe statuetki - na jakie okazje?

Statuetki najczęściej wręczane są osobom zasłużonym, które posiadają na swoim koncie różnego typu osiągnięcia - na przykład sportowe czy naukowe. Możemy nimi obdarować:

  • zwycięzców zawodów sportowych, tanecznych czy naukowych,
  • doktorów bądź profesorów,
  • zasłużonych pracowników firmy,
  • pracowników odchodzących na emeryturę,
  • bliskie nam osoby, dla których szukamy pięknego, oryginalnego prezentu.

Są to niepowtarzalne nagrody, które prezentują się niezwykle elegancko, jednocześnie dodając prestiżu osobie bądź instytucji, która je wręcza. Pięknie prezentują się w towarzystwie kwiatów bądź całkowicie solo, jako jedyny prezent. Ważne, aby były to statuetki wykonane na zamówienie, gdyż jedynie takie modele charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania i niesamowita klasa.

Jak zamówić pamiątkowe statuetki?

Statuetki na zamówienie MCC Medale przeznaczone są dla instytucji, firm bądź osób fizycznych, które chciałyby obdarować innych wyjątkowymi nagrodami. Pierwszym krokiem do realizacji zamówienia jest dostarczenie projektu, który można opracować we własnym zakresie bądź przy pomocy grafika. Pomoc przy projektowaniu statuetki jest bezpłatna, natomiast wiedza i doświadczenie specjalistów pozwalają osiągnąć pożądane efekty. Klient może zdecydować się na statuetki klasyczne, trójwymiarowe lub emaliowane, w zależności od potrzeb własnych oraz preferencji. Producent dopasowuje się do budżetu, jakim dysponuje zamawiający, proponując konkretne rozwiązania. Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów, przystępuje się do realizacji zamówienia. Dzięki zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu, zamówienie jest gotowe już w 2-3 tygodnie. Pracownicy przywiązują przy tym ogromną wagę do jakości oraz detali, kultywując ponad 400-letnią tradycję polskiej sztuki odlewniczej. Dzięki temu każdy klient otrzymuje piękne, unikatowe statuetki, które może wręczyć przy różnych okazjach wyjątkowym osobom.

Niewielka forma, najwyższy prestiż

Statuetki na zamówienie są niezwykłą pamiątką, dzięki której osoba obdarowana może poczuć się wyróżniona, a jej trud i ciężka zostają docenione. Tego typu nagrody mogą stanowić doskonałą alternatywę dla medali czy innego typu nagród, które najczęściej wręcza się zwycięzcom bądź osobom zasłużonym. Statuetka, nawet niewielkich rozmiarów, pozwala przez całe życie wracać wspomnieniami do wyjątkowych chwil. Co istotne, warto wybierać wyłącznie statuetki wykonywane na zamówienie, które można dopasować do specyfiki wydarzenia, a także do własnych potrzeb. Dzięki temu wybieramy oryginalne, unikatowe nagrody, które z całą pewnością zrobią ogromne wrażenie na obdarowanych, a dodatkowo zwiększą prestiż instytucji przyznającej wyróżnienie.

Sprawdź ofertę producenta medali, pinsów i statuetek na zamówienie, firmę MCC Medale z Łodzi.

Statuetki na zamówienie - wyjątkowe nagrody dla najlepszych
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.