Wydanie nr 157/2023, Wtorek 6.06.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Znamy Mistrza ZSP4 w piłce siatkowej.

  • Wydanie nr 157/2023
  • 14 kwietnia 2022, 16:35
  • ZSP4 Malbork
  • SportSiatkówka
Malbork. Znamy Mistrza ZSP4 w piłce siatkowej. fot. ZSP4 Malbork
W środę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Malborku odbyły się Mistrzostwa Szkoły o Puchar Dyrektora ZSP4 w piłkę siatkową. W turnieju udział wzięło 14 drużyn.

Cykliczne Mistrzostwa Szkoły o Puchar Dyrektora ZSP4 w Malborku w piłkę siatkową odbyły się w środę, 13 kwietnia w sali sportowej szkoły. Zawody, które odbywają się już od kilku lat, cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczniów.

- „W planach było przyjęcie do rozgrywek 12 zespołów, jednak organizatorzy ulegli namowom drużyn, które nie zdążyły na czas i ostatecznie w turnieju wzięło udział 14 klas. Warto podkreślić, że drużyny niejednokrotnie grały w składzie koedukacyjnym, co tylko uatrakcyjniało rozgrywki” - wyjaśnia Iwona Ciecholewska z ZSP4 w Malborku.

W trakcie turnieju rozegrano 36 spotkań, które wyłoniły mistrza ZSP4 w Malborku. Mistrzostwo wywalczyli zawodnicy najstarszej klasy w szkole, którzy już za chwilę opuszczą mury malborskiej „mundurówki”. Zwycięska klasa 4 TBE wystąpiła w składzie: Szulim Sebastian, Szymański Mateusz, Kapiszka Jakub, Jaroszewski Oskar, Boćkowski Sebastian i Konieczka Jakub. Drugie miejsce przypadło w udziale klasie III TPe, a trzeci stopień podium zajęła klasa II LOs.

- „Sprawnie i w sposób zorganizowany zawody zostały przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego: Mirosława Seiberta, Mariusza Śwista i Karola Pikały, zaś nagrody rzeczowe dla dwóch pierwszych zespołów wręczył wicedyrektor szkoły, Waldemar Miszkiewicz” - podsumowuje Iwona Ciecholewska.

ZSP4 Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Siatkówka


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.