Wydanie nr 32/2023, Środa 1.02.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Brygida, Winand, Winanda, Seweryn, Żegota, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. XIII Zlot Vag Żuławy.

Nowy Staw. XIII Zlot Vag Żuławy. fot. NCKiB
1 maja br. na polu koncertowym przy ul. Bema w Nowym Stawie odbędzie się XIII edycja zlotu aut grupy VAG. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na uczestników i odwiedzających zlot.

W niedziele,1 maja br. o godz. 10.00 na polu koncertowym przy ul. Bema w Nowym Stawie po raz XIII spotkają się miłośnicy aut grupy VAG. Jak zapewniają organizatorzy zlotu, będzie to okazja do spotkania się fanów tej marki, jak również zobaczenia nietuzinkowych aut.

- „Cena wjazdówki na plac to symboliczne 20PLN. Opłata jest pobierana od auta, które wjeżdża na teren zlotu. Osoby wchodzące pieszo nie mają konieczności wykupowania wjazdówki. Podczas zlotu będzie można coś zjeść i wypić w strefie gastro” - zapewniają organizatorzy.

Dla uczestników zlotu organizatorzy przygotowali liczne konkurencje, m.in.: najniższe auto zlotu, najgłośniejszy wydech, Show & Shine czy najgłośniejsze Car Audio.
- „Będzie również możliwość pomiaru Car Audio, więc szykujcie swój sprzęt by grał jak najgłośniej! Odpowiedzialni będą za ludzie z Car Audio Pomorze” - zachęca Vag Żuławy, organizator zlotu.

 

 

 

 

Informacja: NCKiB

NCKiB
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.