Wydanie nr 335/2022, Czwartek 1.12.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Eligia, Natalia, Platon, Edmund, Eligiusz, Blanka, Sobiesława, Gosława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pomorska KAS solidarna z Ukrainą.

  • Wydanie nr 335/2022
  • 3 marca 2022, 11:31
  • Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
  • Na sygnale
Pomorska KAS solidarna z Ukrainą. fot. Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Pracownicy i funkcjonariusze pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej pomagają naszym wschodnim sąsiadom. Pierwsza partia artykułów już dotarła na granicę.

 

We wtorek, 1 marca br. w godzinach wieczornych na granicę dojechała kolejna partia artykułów dla naszych wschodnich sąsiadów z Ukrainy. Tym razem zbiórkę zorganizowali pracownicy i funkcjonariusze pomorskiej KAS, którzy w ciągu zaledwie dwóch godzin uzbierali niemal 13 tys. zł.

- Za te środki kupiliśmy najbardziej potrzebne produkty takie jak żywność i środki czystości. Wszystkie rzeczy zostały zawiezione do Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, skąd trafiły do przejść granicznych w Zosinie, Hrebennem, Dorohusku i Dołhobyczowie - informuje Klaudia Cieślik z Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.

- „Jedzą i piją to, co im przygotowano, biorą coś z odzieży i jadą w dalszą podróż. Ludzie ci mają twarze, na których rysują się ulga, przerażenie i zmęczenie. To prawdziwa ludzka tragedia, którą można dotknąć i poczuć”- powiedział pan Jerzy, pracownik Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, który pojechał w stronę granicy. 

Zbiórka pieniędzy w pomorskiej KAS trwa nadal. Zgromadzone środki zostaną przekazane na pomoc tym, którzy jej teraz tak bardzo potrzebują – naszym sąsiadom z Ukrainy.

-  „Pojedziemy tyle razy, ile będzie trzeba” – dodał pan Jerzy.

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.