Wydanie nr 137/2022, Wtorek 17.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Pożar mieszkania na Sienkiewicza.

Malbork. Pożar mieszkania na Sienkiewicza. fot. TvRegionalna24.pl
Do zdarzenia doszło w czwartek rano. W mieszkaniu na 6 piętrze w jednym z budynków przy ul. Sienkiewicza w Malborku wybuchł pożar.

 

W czwartek, 20 stycznia br. około godz. 10 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania, znajdującego się na 6 piętrze budynku przy ul. Sienkiewicza 35 w Malborku. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy JRG Malbork oraz zastęp OSP Stogi.

 

Jak informuje kpt. Damian Miklis, Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Malborku na miejscu strażacy zastali dym wydobywający się z okien i drzwi mieszkania. Działania ratowniczo – gaśnicze polegały na ewakuacji pozostałych lokatorów z tego piętra oraz wejściu do pomieszczenia w celu ugaszenia pożaru.

- „Po ugaszeniu pożaru nastąpiło przeszukanie wszystkich pomieszczeń oraz oddymienie. Nie stwierdzono osób poszkodowanych. Po zakończonych działaniach nastąpiło ponowne przeszukanie wszystkich pomieszczeń i wpuszczeniu lokatorów do mieszkań” - podsumował kpt. Damian Miklis.


 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.