Wydanie nr 137/2022, Wtorek 17.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Nocna akcja strażaków - pożar mieszkania na Grudziądzkiej.

  • Wydanie nr 137/2022
  • 20 stycznia 2022, 11:33
  • KP PSP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Nocna akcja strażaków - pożar mieszkania na Grudziądzkiej. fot. KP PSP Malbork
Do zdarzenia doszło w środowy wieczór w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Grudziądzkiej w Malborku. Straż pożarna została powiadomiona o pożarze mieszkania znajdującego się na parterze.

 

W środę, 19 stycznia br. o godz. 21:01 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku przyjął zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym na parterze.

- Po dojeździe zastępów z JRG Malbork do miejsca zdarzenia zastano pożar mieszkania na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Cześć mieszkańców budynku ewakuowała się przed przybyciem JOP” - informuje mł. kpt. Adam Nosko, rzecznik prasowy KP PSP w Malborku. - „Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru mieszkania, wprowadzeniu wentylacji, przeszukaniu pomieszczeń przy użyciu kamery termowizyjnej i stwierdzeniu braku osób poszkodowanych, wyniesieniu części spalonego wyposażenia mieszkania na zewnątrz budynku, kontroli wszystkich dostępnych mieszkań pod kątem obecność tlenku węgla, a następnie zakończeniu działań”.

 

W działaniach, które trwały 1godz. 23 min. udział brały 3 zastępy z JRG Malbork w sile 8 ratowników, OSP Stogi w sile 6 ratowników, Wojskowa Straż Pożarna w sile 3 ratowników oraz inne służby ratunkowe.

 

 

 

 

Zdjęcia: KP PSP Malbork, OSP Stogi

KP PSP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.