Wydanie nr 28/2023, Sobota 28.01.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tu stanie podświetlony napis MALBORK

Podświetlony napis "Malbork" już wkrótce zabłyśnie. Każda litera ma mieć 130 cm wysokości i 50 cm szerokości. Zobacz wideo lokalizacji.

Litery mają być wykonane z trwałego materiału, który ma oprzeć się wpływom warunków atmosferycznych, jak i niszczycielskiej sile ludzkich rąk.

Napis "Malbork” stanie przy ul. Piłsudskiego, tuż przy Kanale Juranda. Zobacz materiał wideo


Z nieoficjalnych informacji, jakie uzyskała redakcja TvRegionalna24.pl wynika, że napis ma zaświecić jeszcze w tym roku.


Opis projektu z Budżetu Obywatelskiego Malbork Przestrzenny napis "Malbork":
- "Wielkoformatowe napisy, które stały się symbolami miast, znane są między innymi z Amsterdamu (słynny I (serduszko) amsterdam) czy Kuala Lumpur, gdzie zyskały status kultowych miejsc i obowiązkowych punktów na trasie zwiedzania, a także dość szybko stały się tłem dla pamiątkowych zdjęć. Malbork potrzebuje dobrego PR-u w nowoczesnych mediach. W XXI wieku młodzi ludzie podróżując po świecie, udostępniają w Internecie poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram, Twetter, Tumbrl itp.) miliony zdjęć na godzinę. Liczy się to, by zdjęcie było jak najbardziej "cool". W Malborku brakuje takiego "fajnego" miejsca do zrobienia zdjęcia, które MUSI być udostępnione po powrocie. Nie brakuje nam za to w Malborku miejsc do zrobienia zdjęć z widokiem na potężny zamek. Na wzór Warszawy, Słupska, Amsterdamu chciałabym stworzyć wielki napis „Kocham Malbork”. Projekt napisu mógłby być poddany konkursowi w lokalnych mediach, tak by każdy mieszkaniec mógł zadecydować o jego wyglądzie.  W przypadku braku takiej możliwości, skłaniałabym się do napisu, przy którym za dnia i nocy można zrobić zdjęcie (przykład: napis „Kocham Warszawę” na placu Europejskim). Oświetlenie nocne (np. po północy)  może być uruchamiane również za pomocą  czujki ruchu".


 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ala
Ala 14.12.2021, 12:01
Extra