Wydanie nr 22/2022, Sobota 22.01.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Uriel, Anastazy, Dorian, Gaudencjusz, Gaudenty, Dobromysł, Wincenty, Jutrogost
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Mundurówka wspiera kwidzyńskie hospicjum.

  • Wydanie nr 22/2022
  • 6 grudnia 2021, 11:31
  • ZSP4 w Malborku
  • Wiadomości
Malbork. Mundurówka wspiera kwidzyńskie hospicjum. fot. ZSP4 w Malborku
W dniach od 8 do 19 listopada br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku przy współpracy z Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku zorganizowali zbiórkę na rzecz Kwidzyńskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych – Hospicjum im. Św. Wojciecha. Inicjatorką zbiórki była opiekunka Samorządu Uczniowskiego, Joanna Parafiniuk.

 

Nagrodą dla uczniów i klas biorących czynny udział w zbiórce, był dodatkowy dzień kolorowy (bez munduru). Spowodowało to, że akcja cieszyła się dużą popularnością wśród młodzieży.

- „W imieniu całej społeczności szkolnej uczennice III klasy fryzjer Branżowej Szkoły I stopnia, Weronika Owczarek i Kinga Król przekazały hospicjum zebrane podczas akcji bardzo przydatne przedmioty, m. in.: 8 pulsoksymetrów, blender ręczny, 2 duże paczki podkładów na łóżko, termometr bezdotykowy, stolik na łóżko, lampkę nocną, słodycze, materiały opatrunkowe, baterie, nutridrinki, pampersy, płyny do dezynfekcji, chusteczki nawilżające, środki myjące, a także bony do Empiku i do Rossmanna” - informuje Iwona Ciecholewska z ZSP4 w Malborku. - „Po raz kolejny młodzież malborskiej „mundurówki” wykazała się empatią, wrażliwością i chęcią niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Wszystkim serdecznie dziękujemy!"

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: Iwona Ciecholewska, ZSP4 Malbork

ZSP4 w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.