Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. W pożarze mieszkania zginęła jedna osoba.

  • Wydanie nr 146/2022
  • 28 pażdziernika 2021, 13:35
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. W pożarze mieszkania zginęła jedna osoba. fot. KPP Tczew
Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Niepodległości. Niestety, w wyniku zdarzenia śmierć poniósł 54-letni mężczyzna, a 78-letnia kobieta została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na miejscu czynności będą prowadzić śledczy, gdzie zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego do spraw pożarnictwa.
 
W czwartek, 28 października br. około godz. 04.25 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie został powiadomiony o pożarze mieszkania w jednym z mieszkań przy ulicy Niepodległości. Niezwłocznie na miejsce skierowano wszystkie służby, które zabezpieczyły teren i podjęły akcję gaśniczą. Mundurowi ustalili, że w mieszkaniu podczas wybuchu pożaru znajdowały się trzy osoby. 
 
78-letnia kobieta została zabrana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala, zaś 45-letnia kobieta odmówiła hospitalizacji. Niestety, w wyniku tego pożaru śmierć poniósł 54-letni mężczyzna.
 
Teraz na miejscu zostaną przeprowadzone czynności przez policjantów pod nadzorem prokuratora oraz w obecności biegłego z zakresu pożarnictwa. Stróże prawa będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do pożaru. Funkcjonariusze z budynku ewakuowali ponadto 40 osób.
 
 
 
 
Informację i zdjęcie przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP w Tczewie
KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.