Wydanie nr 35/2023, Sobota 4.02.2023
imieniny: pokaż (3 imiona)Joanna, Weronika, Częstogoj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mikołajki Pomorskie. Doszło do wybuchu bankomatu.

Mikołajki Pomorskie. Doszło do wybuchu bankomatu. fot. KPP Sztum
Nocny wybuch, do jakiego doszło dzisiaj w nocy w Mikołajkach Pomorskich obudził niejednego mieszkańca. Jak się okazuje, wysadzono jeden z bankomatów.

 

- „Przejeżdżałem przez Mikołajki Pomorskie i ktoś chciał nauczyć latać bankomat, bo policji pełno, a z bankomatu niewiele zostało” - poinformował dzisiaj rano redakcję TvRegionalna24.pl jeden z naszych widzów.

 

Zwróciliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Sztumie o wyjaśnienie tej sprawy. Z informacji, jakie przekazał nam st. sierż. Paweł Łyko, oficer prasowy KPP w Sztumie dzisiejszej nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie o eksplozji w Mikołajkach Pomorskich.

 

- „Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że doszło do wybuchu bankomatu, z którego sprawcy zabrali kasetkę z pieniędzmi” - informuje st. sierż. Paweł Łyko. - „Na miejscu pracowali policjanci z wydziału kryminalnego oraz policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Pracujący również na miejscu technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczył ślady".

 

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo, które pozwoli ustalić bliższe okoliczności zdarzenia oraz wytypować podejrzanych sprawców.

 

 

 

 

Zdjęcie: KPP Sztum

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.