Wydanie nr 297/2021, Niedziela 24.10.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Przyłącz się do zbiórki na leczenie 31-letniej Jadzi.

Malbork. Przyłącz się do zbiórki na leczenie 31-letniej Jadzi. fot. Rodzina
31-letnia Jadzia jest mieszkanką Malborka i bardzo potrzebuje naszej pomocy do dalszej walki o swoje życie. Jej świat zawalił się, gdy dowiedziała się, że ma raka jelita grubego. Dzięki ogromnemu wsparciu rodziny i bliskich nie poddaje się i wciąż dzielnie walczy o swoją przyszłość.

 

Młoda, piękna kobieta, której w jednej chwili zawalił się cały świat. Mimo tego dążyła do spełnienia swojego marzenia, by zostać lekarzem. Mimo choroby, pobytu w szpitalach i ciężkiej chemii osiągnęła swój cel.

 

- „Walczyła cały czas, nigdy się nie poddawała, walczy dalej, ale po ciągłych przerzutach na inne narządy, po tylu operacjach jak i chemiach ona nie ma już sił. Jako rodzina Jadzi, chcemy ją wesprzeć i pomóc w dalszym leczeniu darowizną, która mamy nadzieję pomoże choć trochę...” - apelują bliscy 31-letniej młodej kobiety. - „Każda złotówka się liczy, bo niestety w Polsce nie mają już lekarze jak pomóc tej wspaniałej kobiecie i pomocy szuka za granicą!! Wiadomo koszta są bardzo wielkie, więc ludzie proszę z całego serca, wpłacajcie ile możecie. Każdy grosz jest przydatny by wesprzeć Jadzię chociaż w taki sposób!!”

 

Każdy z nas może dorzucić przysłowiową cegiełkę. Wystarczy wejść na https://pomagam.pl/gbmcwy?fbclid=IwAR2gTPB3htB4DhLDBOR7OBHjh7KG92Ks1fF7JDi-6FAC1-BiuOaPRRadO5s

 

- „Z całego serca cała rodzina dziękuje wszystkim już teraz, za każdą pomoc, ponieważ chcemy walczyć razem z Jadzią o kolejne lata!!! Jadzia jest lekarzem początkującym i nawet w tych ciężkich chwilach swojego życia pomaga innym, dlatego i my pokażmy, że pomożemy jej...” - podkreślają bliscy kobiety.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Paweł
Paweł 15.09.2021, 23:12
dasz radę!!!!