Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Głosujemy na ulubioną „Podstawówkę” E. Leclerc w Malborku wspiera lokalne szkoły

  • Wydanie nr 146/2022
  • 23 sierpnia 2021, 20:12
  • Głosujemy na ulubioną „Podstawówkę” E. Leclerc w Malborku wspiera lokalne szkoły
  • Strefa obywatelskaWasze informacje
Głosujemy na ulubioną „Podstawówkę”  E. Leclerc w Malborku wspiera lokalne szkoły fot. Głosujemy na ulubioną „Podstawówkę” E. Leclerc w Malborku wspiera lokalne szkoły
Malborski E. Leclerc po raz drugi zorganizował akcję, której celem jest pomoc szkołom podstawowym. Do wspólnej zabawy E. Leclerc zaprasza od 24 sierpnia do 04 września 2021 roku.

Czy jest Ktoś, kto w wakacje, czy w wymarzonym urlopie myśli o powrocie do szkoły? Kiedy lato rozpieszcza nas ciepłymi promieniami słońca, a woda daje upragnione wytchnienie, kiedy większość z nas leniwie kontempluje długo oczekiwany wypoczynek malborski E. Leclerc już teraz myśli o udanym powrocie do szkoły.

Z myślą o najmłodszych uczniach zorganizował po raz drugi w swoim sklepie akcję „Oddaj głos na swoją Szkołę Podstawową”. Ubiegłoroczne wydarzenie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Malborka . E. Leclerc otrzymał wiele pozytywnych opinii, dlatego postanowił, że w tym roku akcja zostanie powtórzona

 

Zasady są takie same, jak poprzednio. Klienci oddają swój głos na ulubioną szkołę za pośrednictwem paragonów otrzymanych po zrobionych zakupach w E. Leclerc. Każde wydane 10zł to 1 punkt na wybraną podstawówkę. W kasach będzie drukowany specjalny BON z określoną liczbą punktów do każdego paragonu. Właśnie te BONY z punktami, po wpisaniu nr szkoły klienci będą wrzucać do urny umieszczonej na terenie sklepu. Każdego dnia malborski E. Leclerc będzie podawał bieżący ranking z liczbą punktów zdobytą przez poszczególne szkoły. Trzy szkoły, które zdobędą największą liczbę punktów otrzymają wartościowe nagrody. Za pierwsze miejsce szkoła otrzyma paletę papieru ksero (240 ryz), za drugie miejsce serię potrzebnych książek , a za trzecie miejsce serię globusy .

 

Jest jednak mała zmiana w regulaminie. Żeby było sprawiedliwie i szanse były bardziej równe, na koniec akcji podsumowane punkty zostaną podzielone na liczbę dzieci w danej szkole. W ten sposób zostanie obliczony współczynnik, ile punków przypada na jedno dziecko w danej szkole i na tej podstawie szkoła z największym współczynnikiem wygra.

 

 Partnerami akcji są Procter&Gamble, Esperanza i Kukartka.

 

Szczegóły akcji na https://www.facebook.com/E.LeclercMalbork i www.malbork.leclerc.pl

 

E.LECLERC Malbork

Adres: Sikorskiego 2,

82-200 Malbork

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Sobota: 6:30 - 21:30

Niedziela handlowa: 10:00 - 19:00

http://malbork.leclerc.pl

Głosujemy na ulubioną „Podstawówkę” E. Leclerc w Malborku wspiera lokalne szkoły
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.