Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jak przygotować się na powrót do szkoły? E. Leclerc Malbork zaprasza.

Jak przygotować się na powrót do szkoły? E. Leclerc Malbork zaprasza. fot. Jak przygotować się na powrót do szkoły?
Pod koniec wakacji zawsze zaczynamy myśleć o szkole. Dzieci tęsknią już za kolegami, rodzice planują konieczne zakupy związane ze szkolną wyprawką. Zarówno mali jak i duzi niebawem ponownie wejdą w rytm codziennych obowiązków. Warto się na nie przygotować już teraz! Wszystko czego potrzebują uczniowie znajdziemy w najnowszej ofercie sklepów E.Leclerc w całej Polsce.

Część rodziców myśli już z niepokojem o nadchodzącym roku szkolnym. Prawie dwa lata zdalnej nauki sprawiły, że zarówno dzieci, jak i dorośli mają nadzieję, że tym razem uda się na dobre wrócić do normalności. Koniec sierpnia to miesiąc szczególnie ważny dla uczniów, gdyż jest to ostatni dzwonek, aby dobrze przygotować ich na pierwszy dzień szkoły.

 

Od czego zaczynamy?

Warto pamiętać, że każdy rodzic może sprawić, aby taki powrót wcale nie był trudny. Możemy zabrać dziecko na zakupy ze sobą i pozwolić mu samemu wybrać przybory szkolne. Dzięki temu uczeń sam zdecyduje, jakie rzeczy najbardziej mu się podobają. Na szczęście przygotowywanie akcesoriów do szkoły to jedno z najprzyjemniejszych zadań, które większość dzieci uwielbia i bardzo chce w nim uczestniczyć. Pachnące nowością akcesoria, przybory i zeszyty potrafią skutecznie ukoić tęsknotę za wakacyjną beztroską i zachęcić do nauki.


 

Miejsce do nauki Czy to przed ekranem komputera podczas lekcji zdalnych, czy też w szkolnej klasie, kluczowym elementem wyposażenia małego ucznia jest biurko oraz wygodne krzesło. Każde dziecko powinno mieć swój własny kąt, przy którym odrabia lekcje oraz wykonuje wiele prac kreatywnych. W sklepach E.Leclerc znajdziemy biurka w cenie już od 79 zł, a komfortowe krzesło obrotowe w cenie 179 zł.


 

Dobry tornister lub plecak

 Jeśli nauczanie dzieci od września odbywać się będzie stacjonarnie, a wszystko na to wskazuje, wybór plecaka ma niebagatelne znaczenie. Wszyscy bowiem doskonale pamiętamy o tym, że nasze dzieci już od pierwszej klasy noszą kilogramy książek każdego dnia. Nie pozostaje to bez wpływu na ich samopoczucie oraz stan zdrowia. Warto więc zminimalizować ryzyko rozwoju wad postawy. Dobry plecak powinien być dopasowany do wzrostu ucznia, mieć szerokie i miękkie szelki oraz usztywniane dno. W takich plecakach łatwiej zapanować nad chaosem, książki nie niszczą się, a sam plecak nie wpływa negatywnie na postawę ucznia. Duży wybór takich plecaków znajdziemy w najnowszej ofercie sklepów E.Leclerc w bardzo atrakcyjnych cenach już od 29 zł.

Przybory szkolne

Nie da się ukryć, że powrót do szkoły zawsze wiąże się z poważnymi wydatkami. Dlatego też warto zastanowić się co zrobić, by kupować taniej. Dzięki aplikacji Bonus w sklepach E.Leclerc w całej Polsce znajdziemy wszystkie potrzebne przybory szkolne w bardzo atrakcyjnej ofercie. O akcesoria drobne takie jak: farby, ołówki, długopisy kredki świecowe, ołówkowe, plasteliny czy naklejki na zeszyty w cenie od 1,39 zł warto zadbać już w sierpniu, gdyż uczniowie zaczynają z nich korzystać od pierwszych wrześniowych dni.

Wybór piórnika to także duże wyzwanie dla dziecka. Kolor, format i ilość akcesoriów odgrywa kluczową rolę. Taki gadżet w najlepszej ofercie w sklepach E.Leclerc dostępny jest już od 13,99 zł.

 

W ofercie większości sklepów E. Leclerc na uczniów czeka ponad 1000 produktów szkolnych w promocyjnych cenach.

 

E.LECLERC Malbork

Adres: Sikorskiego 2,

82-200 Malbork

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Sobota: 6:30 - 21:30

Niedziela handlowa: 10:00 - 19:00

http://malbork.leclerc.pl

Jak przygotować się na powrót do szkoły? E. Leclerc Malbork zaprasza.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje