Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzierzgoń. Wysadzili bankomat i ukradli pieniądze.

Dzierzgoń. Wysadzili bankomat i ukradli pieniądze. fot. zdjęcie poglądowe
Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Dyżurny sztumskiej policji został powiadomiony o wybuchu, do którego doszło w Dzierzgoniu przy Placu Wolności. Okazało się, że wysadzony został bankomat.

 

W środę, 18 sierpnia br. w nocy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie został powiadomiony o wybuchu, do którego doszło w Dzierzgoniu przy ulicy Placu Wolności. Na miejsce zdarzenia został skierowany patrol, który po przybyciu na miejsce potwierdził zgłaszane zdarzenie.

- „Okazało się, że został wysadzony bankomat. Zostały z niego skradzione kasety z pieniędzmi” - poinformował redakcję TvRegionalna24.pl w rozmowie telefonicznej kom. Rafał Urbański z KPP w Sztumie.

 

 

W dalszym ciągu na miejscu zdarzenia trwają czynności, technicy zabezpieczają ślady. W tej sprawie prowadzone będzie śledztwo.

Kom. Rafał Urbański podkreśla, że wybuch ten nie spowodował dużego zagrożenia, choć zniszczenia są bardzo duże. Nikomu nic się nie stało. Na szczęście nie doszło do pożaru budynku, w którym bankomat się znajdował. Na razie nie wiadomo, w jakim stopniu uszkodzony został ten budynek.

 

 

 

 

Informację na ten temat otrzymaliśmy od naszego widza.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.