Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jak korzystać z przeliczników kryptowalut

Jak korzystać z przeliczników kryptowalut fot. Jak korzystać z przeliczników kryptowalut
Przeliczniki kryptowalut to usługi online, które przeliczają waluty w określonym kierunku. Ich priorytetem nad innymi metodami „wypłacania” wirtualnych pieniędzy jest prostota i efektywność. W większości przypadków użytkownicy nie muszą weryfikować swojej tożsamości ani nawet rejestrować się, aby wykonać transakcję. Mogą też wymieniać walutę o każdej porze dnia.

Różnego rodzaju kryptowaluty zamieniane są na pieniądze na konto konkretnego banku, elektroniczny system płatności, a nawet gotówkę. Jednak wszystkie przeliczniki kryptowalut pobierają pewną część płatności jako nagrodę za transakcję – prowizję. Teraz istnieje ogromny wybór przeliczników, w tym tych, które działają z wirtualnymi pieniędzmi.

Specyfika giełdy kryptowalut

Kryptowaluty, jako instrument finansowy nowej generacji, są szeroko stosowane w krajach rozwiniętych technicznie – Chinach, Japonii itp. W naszym kraju w naszym kraju pieniądz elektroniczny jest w większości używany jako narzędzie spekulacyjne wśród wąskiego kręgu wtajemniczonych:

• Ta sekcja jest przeznaczona dla osób, które dopiero zaczynają pracę z rynkami kryptograficznymi.

• Faktem jest, że transakcje kryptograficzne za pośrednictwem przeliczników różnią się od transakcji z wykorzystaniem pieniądza elektronicznego i fiducjarnego.

Przy wymianie zwykłej waluty, po wprowadzeniu danych, kwoty i potwierdzeniu zgodności z regulaminem, przelicznik wystawia fakturę do zapłaty. W przypadku giełdy kryptograficznej na tym etapie zostanie zaproponowane przelanie monet do portfela i oczekiwanie na dalsze instrukcje.

Nie jest to znany schemat płatności, który zaalarmuje początkującego, który po raz pierwszy spotkał się z giełdą. Następnie czekamy, aż pieniądze trafią do portfela przelicznika. W przypadku przelewu Bitcoin operacja trwa od kilku minut do kilku dni.

Metody wymiany

Co zwykle robisz, aby wypłacić zawartość swojej karty? Idziesz do banku lub bankomatu, prawda? I możesz łatwo wypłacić potrzebną kwotę, pozostawiając gotówkę w kieszeni. A co z kryptowalutą?

W końcu wirtualne portfele, na przykład giełda kryptowalut online – Godex, pozwalają jedynie na przechowywanie aktywów cyfrowych, a aby wymienić bitcoiny na pieniądze fiducjarne, musisz skorzystać z usług wyspecjalizowanych usług online.

Istnieją trzy sposoby wymiany pieniędzy na kryptowalutę lub odwrotnie, wymiany aktywów cyfrowych na ruble, dolary i inne tradycyjne waluty:

· poprzez giełdę kryptowalut;

· w przelicznikach kryptowalut online;

· poprzez bezpośrednie przelewanie środków między portfelami.

Od razu zauważamy, że jeśli interesuje Cię niezawodność i bezpieczeństwo transakcji, ostatnia metoda nie jest dla Ciebie: ryzyko wpadnięcia na oszustów jest zbyt duże. Tak, przy wymianie bezpośredniej nie płacisz żadnych prowizji.

Które przeliczniki gwarantują najwyższy poziom niezawodności w 2021 roku?

Radzimy nie zaniedbywać kryterium niezawodności przy wyborze przelicznika. Nietrudno zorientować się, komu ufać. Wystarczy zapoznać się z czasem powstania przelicznika. Im starszy jest jego „wiek”, tym wyższy poziom zaufania ze strony użytkownika.

Jednak ten punkt jest w pewien sposób subiektywny, ponieważ wiele „młodych” projektów ma wysoki poziom niezawodności, a „stare” wymienniki nie zawsze cieszą się dobrą opinią.

Dlatego dodatkowo przeczytaj recenzje na temat pracy - to wisienka na torcie. Dziś do tej grupy należy przelicznik kryptowalut online – Godex.

Jak korzystać z przeliczników kryptowalut
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Hodler
Hodler 01.08.2021, 14:10
Wymiana wymianą, ale niewiele jest napisane na temat przechowywania kryptowalut. Proponowałbym jeszcze artykuł na temat portfeli kryptowalutowych, gorących portfeli, sprzętowych - Ledger, KeepKey... czy zimnych - CryptoSteel, ColdCryptoWallet, itd.