Wydanie nr 230/2022, Czwartek 18.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Urządzenia Kernau z maksymalną zniżką. Kupuj taniej w zestawie w Max Kuchnie

Urządzenia Kernau z maksymalną zniżką. Kupuj taniej w zestawie w Max Kuchnie fot. Urządzenia Kernau z maksymalną zniżką. Kupuj taniej w zestawie w Max Kuchnie
W sieci studiów kuchennych Max Kuchnie ruszyła promocja na zestawy sprzętów marki Kernau. Tylko teraz urządzenia od polskiego producenta możemy kupić już od złotówki. Sprawdź zasady promocji i przekonaj się, że za AGD do kuchni wcale nie trzeba przepłacać.

Kup w zestawie taniej – nowa promocja w Max Kuchnie

Do ogólnopolskiej sieci Max Kuchnie należy już ponad 300 studiów kuchennych. Wystarczy udać się do dowolnego z nich, by skorzystać z promocji, w której nagradzany jest zakup urządzeń marki Kernau w zestawie. Do wyboru mamy komplety w trzech konfiguracjach: 5+1, 4+1, 3+1, a na im większy zestaw się zdecydujemy, na tym większą zniżkę, przysługującą nam na najtańszy produkt, możemy liczyć. Warto jednak pamiętać o tym, że, kiedy AGD do kuchni kupujemy w zestawie, oszczędzamy nie tylko pieniądze, lecz także i czas. Idealnie dopasowane do siebie sprzęty mamy podane na tacy.

Promocja na zestawy 5+1, 4+1, 3+1 – jakie zniżki?

Kuchenne AGD marki Kernau w Max Kuchnie możemy kupić taniej, jeżeli tylko zdecydujemy się na zakup zestawu składającego się z 4, 5 lub 6 urządzeń. To od wielkości kompletu zależeć będzie wysokość przysługującego nam rabatu. Jakie rabaty możemy otrzymać?

Sprzęty Kernau 5+1 za złotówkę

Zaledwie złotówkę zapłacisz za szóste, najtańsze urządzenie w komplecie 5+1. Za 1 zł możemy więc otrzymać mikrofalówkę czy granitowy zlew z ociekaczem. Do tego na wszystkie sprzęty możemy bezpłatnie zyskać 5-letnią gwarancję.

Promocja na zestawy Kernau 4+1 za -70%

Premia przy zakupie pięciu sprzętów Kernau w komplecie to 70% zniżki na najtańszy produkt. Tym sposobem jesteśmy w stanie oszczędzić nawet ponad 800 zł, kupując w obniżonej cenie mikrofalówkę czy płytę gazową. Dodatkowy bonus to przedłużona do 5 lat gwarancja na wszystkie urządzenia z zestawu.

AGD Kernau 3+1 za -50%

Za połowę ceny kupimy najtańsze produkty Kernau w zestawach 3+1. O 50% obniżono w nich ceny chociażby okapów do zabudowy, wyciągów kominowych czy płyt gazowych. Również w kompletach 3+1 znajdziesz sprzęty, których gwarancję możemy za darmo przedłużyć do 5 lat.

Marka Kernau w ofercie salonów Max Kuchnie

Kernau to producent AGD i RTV, który od początku stawiał sobie za cel tworzenie funkcjonalnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń. Stąd też w jego ofercie znajdziemy energooszczędne czy cechujące się niskim zużyciem wody domowe sprzęty. Ich trwałość w większości potwierdzona jest przynajmniej 5-letnią gwarancją. Z kolei o zaufaniu, jakim markę obdarzają polscy konsumenci, świadczą m.in. przyznane jej w 2020r. wyróżnienia: „Polska Dobra Marka 2020” i „Dobra Marka 2020. Jakość – Renoma - Zaufanie”.

Max Kuchnie to Cała Kuchnia w Jednym Miejscu

 

W salonach zrzeszonych w sieci Max Kuchnie nie tylko zamówimy projekt zabudowy kuchennej i zlecimy jego wykonanie. Kupimy tu także wysokiej klasy sprzęty AGD, jak również materiały wykończeniowe, oświetlenie, elementy dekoracyjne czy mniejsze i większe akcesoria kuchenne. Wszystko to, by umożliwić nam wyposażenie całej kuchni w jednym miejscu.

Urządzenia Kernau z maksymalną zniżką. Kupuj taniej w zestawie w Max Kuchnie
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje