Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

TRZY WYPADKI I CZTERY KOLIZJE DROGOWE. SŁUŻBY MUNDUROWE O TEGOROCZNYM DŁUGIM WEEKENDZIE MAJOWYM – 05.05.2014

TRZY WYPADKI I CZTERY KOLIZJE DROGOWE. SŁUŻBY MUNDUROWE O TEGOROCZNYM DŁUGIM WEEKENDZIE MAJOWYM – 05.05.2014 fot. Robert Kaczmarkiewicz [Robert Dzierzgoń]

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzieliła nam Katarzyna Marczyk, Oficer Prasowy KPP Malbork.
W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam Janusz Leszczewski, Oficer prasowy KP PSP Malbork.
W imieniu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie informacji udzielił nam Rajmund Kowszewicz Oficer prasowy KP PSP Sztum.

Wypadek w Folwarku – 03.05.2014

Dnia 3 maja o godz. 19.10 PSK w Sztumie zostało zaalarmowane o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Folwark (gm. Stary Dzierzgoń). Do zdarzenia zadysponowano OSP Stary Dzierzgoń oraz JRG Sztum, policję i zespół ratownictwa medycznego, po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się ze samochód osobowy marki Opel Vectra uderzył w drzewo i blokuje oba pasy ruchu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, zakręceniu zaworu z LPG. Wyłączeniu z ruchu drogi na odcinku ok.50m. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba.  Poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.