Wydanie nr 111/2024, Sobota 20.04.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

MALBORCZYCY NIE DALI RADY Z LIDEREM. POMEZANIA MALBORK - GKS PRZODKOWO 1:4 (0:2) - 04.05.2014

Pomezania Malbork przegrywa po ciężkim spotkaniu z liderem IV ligi, GKS'em Przodkowo, 1:4 (0:2), mimo że to właśnie malborczycy przeważali w pierwszej połowie spotkania.

Worek z bramkami otworzył Jakub Gronowski z rzutu karnego, który został przyznany po niemądrym faulu Mateusza Bełza. Pomezania jedną bramką przegrywała tylko minutę, bowiem właśnie po niej gola zdobył ... ponownie Gronowski.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście, ale długo szukali sposobu, żeby ponownie pokonać Dominika Skopiaka. Udało się to w 66. minucie Mateuszowi Kozierkiewiczowi, dzięki błędnemu podaniu Piotra Wilka, a już kolejne 14 minut później, hattricka skompletował Gronowski. Jedyną bramkę dla Pomezanii zdobył Robert Gdela.

Prezentujemy Państwu pełny zapis z meczu, a także wywiad z Pawłem Budziwojskim, koordynatorem sportowym Pomezanii Malbork.