Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Tadeusz Cymański choruje na nowotwór.

Malbork. Tadeusz Cymański choruje na nowotwór. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Kilka dni temu media poinformowały, że u Tadeusza Cymańskiego, znanego wszystkim polityka z Malborka zdiagnozowano nowotwór. Jednak z powodu trzeciej fali pandemii koronawirusa jego operacja została przesunięta w czasie.

 

Nikomu nie trzeba przedstawiać osoby Tadeusza Cymańskiego. Jest znanym politykiem nie tylko w naszym regionie, ale również w całej Polsce. Przed świętami wielkanocnymi media ogólnopolskie doniosły, że polityk zmaga się z chorobą nowotworową.

- „W okresie przedświątecznym Poseł w wywiadzie prasowym potwierdził, że zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową. Została ona wykryta podczas badań USG jamy brzusznej na początku stycznia tego roku” - informuje Adam Ilarz, dyrektor biura poselskiego Tadeusza Cymańskiego w Malborku. - „Po dalszych badaniach i konsultacjach ustalono, że wykryty nowotwór jest złośliwy, ale na szczęście, ma niski wskaźnik agresywności. Wyznaczona data operacji, jakiej miał być poddany Poseł została ze względu na sytuację pandemiczną odwołana. Nowej daty operacji jeszcze nie wyznaczono. Na dzień dzisiejszy lekarze, z którymi Poseł jest w kontakcie informują, że sytuacja jest pod kontrolą”.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Malborczyk
Malborczyk 14.04.2021, 09:59
Ani pierwszy, ani ostatni. Wielu choruje, wielu umiera i się nie obnoszą. Czyżby litości i kartki wyborczej potrzebował ??? NEVER !!!!!!
Nie pis...mienny
Nie pis...mienny 13.04.2021, 22:16
Po co ten news???? Póki było super p.Tadeusz nie pokazywał si w malborskich mediach ... zmieniał partię ,wozil się w skodach , ustawił najbliższych , to i chyba kilka set tysi odlozył !?! My zwykli polacy i nasi bliscy ,ktorzy juz odeszli...nie naglasniamy sie w mediach nie mamy pomocy ...mamy HONOR! Walczymy sami I to za grosze ,które nam daliście ! Tak wy! Jedyna różnica my umieramy A o nas nie słychać...
P.s może tadek z Torunia pomoże
?! Spoko kolo kasę ma ...a i w imie pana powinien pomóc blizniemu...
pis
pis 13.04.2021, 15:09
Na Owsiaka psioczy na dotację dla kurwizji głosował. Niech czeka 2 lata.
Jąkała.
Jąkała. 13.04.2021, 23:09 (odpowiedź do pis)
Al-al-albo i i i dłu-dłu-dłużej.
chory
chory 13.04.2021, 09:26
Ja też choruje i o mojej chorobie nikt nie pisze ani nie rozgłasza tego faktu. Nawet na te "teleporady" jest problem się dostać
Romek
Romek 12.04.2021, 22:28
Czym sie tak przejmuje. Chorobą. To tylko rak. Ja mialem aż dwa przerzuty i do mediów nie latalem. Niech ładują w TVP kasę, to po dwa lata będą czekać na operację. Nie żal mi ich. Niech doswuadcza tego, co każdy inny smiertelnik.