Wydanie nr 140/2022, Piątek 20.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Planujesz w tym roku kupić dom lub nowe mieszkanie? Zamów bezpłatną symulację kredytową i sprawdź ile dostaniesz kredytu.

  • Wydanie nr 140/2022
  • 6 kwietnia 2021, 07:02
  • Planujesz w tym roku kupić dom lub nowe mieszkanie? Zamów bezpłatną symulację kredytową i sprawdź ile dostaniesz kredytu.
  • Strefa obywatelskaWasze informacje
Planujesz w tym roku kupić dom lub nowe mieszkanie? Zamów bezpłatną symulację kredytową i sprawdź ile dostaniesz kredytu. fot. Planujesz w tym roku kupić dom lub nowe mieszkanie? Zamów bezpłatną symulację kredytową i sprawdź ile dostaniesz kredytu.
Do naszego miasta z usługami wchodzi “Grupa Ekspertów Finansowych”. To byli pracownicy banków, którzy biegle poruszają się w procedurach bankowych dając gwarancję skutecznego przeprowadzenia wniosku o kredyt na budowę domu lub zakup mieszkania. Pierwszy krok? Zadzwoń i zamów bezpłatną Symulację Kredytową. Dowiesz się ile bank będzie chciał Wam pożyczyć.

Dlaczego warto zacząć od Symulacji Kredytowej?

Idąc do oddziału swojego banku, tego gdzie masz konto, dostaniesz tylko jedną ofertę kredytu. Kontaktując się z Grupą Ekspertów Finansowych dostaniesz porównanie ofert z kilku banków. Każdy bank po swojemu oceni Twoją sytuację finansową, może się okazać, że inne banki mają dla Ciebie lepszą ofertę.

Zadzwoń i umów się na przygotowanie symulacji 691 157 533

Mamy ciekawą ofertę banku, co dalej?

Osoby, które pracowały w bankach znają wszystkie triki stosowane przez banki. Czasami ciekawa oferta oznacza przymus pospłacania w miesiąc wszystkich pożyczek, wyzerowania debetu i spłacenia do zera karty kredytowej. Albo konieczność wykupienia polisy we wskazanym towarzystwie. Posiadając swoją Symulację Kredytową Grupa Ekspertów Finansowych przeprowadzi nas przez cały proces składania wniosku o kredyt. Do którego banku? Do tego, który już w indywidualnych rozmowach przedstawi najciekawszą ofertę. Eksperci w Twoim imieniu negocjują warunki.

Zadzwoń i umów się na omówienie Waszego wniosku 885 544 445

 

Żona ma etat ale drugą pensję mamy z działalności. Co z kredytem?

 

W związku z pandemią banki różnie podchodzą do wniosków z działalności. Część firm bankowcy zaczęli nazywać “branżami wysokiego ryzyka”. W takich sytuacjach uzyskanie kredytu wymaga doświadczenia w rozmowach z bankiem.


Masz sklep, salon fryzjerski albo inną usługę.
Zadzwoń, omówimy Twój kredyt 602 573 522

 

Tak konkretnie. Za co ja zapłacę decydując się na pomoc przy kredycie

Symulacja Kredytowa jest przygotowana bezpłatnie. Przepisy prawa zabraniają pobierania opłat za takie czynności. Za złożenie wniosku do banku również Grupa Doradców Finansowych nie pobiera żadnych opłat. Bank otrzymuje profesjonalnie przygotowany wniosek i Klienta z czystą sytuacją finansową. I to bank za tego Klienta rozlicza się z Grupą Ekspertów Finansowych.

 

Umów się na spotkanie w tym tygodniu 791 409 034

Grupa Ekspertów Finansowych

Armii Krajowej 7-8, I piętro

wejście od ul. Pestalozziego

82-300 Elbląg

www.grupaekspertowfinansowych.pl/
www.facebook.com/kredytyhipoteczneelblag

 

Pracujemy również w godzinach popołudniowych i wieczornych.

 

Planujesz w tym roku kupić dom lub nowe mieszkanie? Zamów bezpłatną symulację kredytową i sprawdź ile dostaniesz kredytu.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje