Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

AKTUALIZACJA. Malbork. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg pendolino [wideo, zdjęcia]

AKTUALIZACJA. Malbork. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg pendolino [wideo, zdjęcia] fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl
Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na torowisku kolejowym przy ulicy Słonecznej w Malborku. Ze wstępnych informacji służb mundurowych wynika, że starszy mężczyzna został potrącony przez pociąg pendolino. Poniósł śmierć na miejscu.

AKTUALIZACJA. 22 lutego 2021 r. godz. 12.25

Jak informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork policjanci ustalili, że w miejscu gdzie doszło do wypadku znajduje się monitoring, który pomoże wyjaśnić  szczegółowo okoliczności tego zdarzenia. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 66-letni mężczyzna znalazł się na torach kilka sekund przed nadjeżdżającym pociągiem.

 

 

W niedzielę, 21 lutego br. około godziny 13.30 pociąg pendolino relacji Gdynia – Warszawa potrącił 66 – letniego mężczyznę na torowisku kolejowym przy ulicy Słonecznej w Malborku. Z informacji podanej przez asp. Sylwię Kowalewską, oficera prasowego KPP w Malborku wynika, że maszynista pociągu widział mężczyznę na torach i trąbił ostrzegawczo, jednak nie zdążył wyhamować. Starszy mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Maszynista pociągu był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia nie są do końca znane, będzie prowadzone śledztwo pod nadzorem prokuratora. Na miejscu zdarzenia trwają czynności prokuratorskie.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale