Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

POLICJA ZATRZYMAŁA CZTERECH NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW W UBIEGŁYM TYGODNIU - WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH - 14.04.2014

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzieliła nam Katarzyna Marczyk, Oficer Prasowy KPP Malbork.
W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam Robert Licznerski zastępca dowódcy JRG
W imieniu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie informacji udzielił nam Rajmund Kowszewicz Oficer prasowy KP PSP Sztum.
 

08-04-2014 - Przewalone drzewo nadrodze.

O godz. 19.32 PSK w Sztumie zostałopoinformowane o powalonym drzewie na drodze w miejscowości Bolewo.Do zdarzenia zadysponowano GBA 2,5/16 z OSP w Dzierzgoniu. Zadaniastraży polegały dokonaniu udrożnienia drogi oraz posprzątaniuplam ropopochodnych powstałych w wyniku najechania pojazdu nadrzewo.

10-04-2014 - Pożar przewodówelektrycznych w mieszkaniu.

O godz. 19.32 PSK w Sztumie zostałopoinformowane o wyczuwalnym zapachu spalonych przewodówelektrycznych w kuchni w jednym z mieszkań na ul. Mickiewicza wSztumie.do zdarzenia zadysponowano SRT z JRG Sztum. Działania strażypolegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniupomieszczeń urządzeniem multipro w celu sprawdzenia czywystepowania gazów niebezpiecznych.

 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.