Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK55. Potrącony w Sztumie rowerzysta trafił do szpitala.

DK55. Potrącony w Sztumie rowerzysta trafił do szpitala. fot. KPP Sztum
Do zdarzenia doszło w czwartek, po godzinie 12 na skrzyżowaniu ulic Jagiełły i Galla Anonima w Sztumie. Kierowca osobowego Opla wyjeżdżając z podporządkowanej prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu DK55 rowerzyście. W wyniku potrącenia, rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

W czwartek, 17 grudnia br. około godziny 12.25 na skrzyżowaniu ulic Jagiełły i Galla Anonima w Sztumie doszło do potrącenia rowerzysty. Jak poinformował nas asp. sztab. Sławomir Subocz z KPP w Sztumie, ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierujący samochodem osobowym marki Opel włączał się do ruchu. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej (ul. Galla Anonima) prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście poruszającemu się DK55 (ul. Jagiełły). Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Rowerzysta z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania.

Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

 

 

 

 

Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie ostrożności, a także dostosowanie prędkości do panujących warunków. Na drogach powinni uważać nie tylko kierowcy. W obecnej porze roku niezwykle istotne jest, aby piesi, którzy poruszają się jezdnią lub poboczem, nosili elementy odblaskowe. Gdy na drogach jest ślisko, piesi powinni również ostrożnie i bez pośpiechu wchodzić na przejścia dla pieszych.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.