Wydanie nr 341/2021, Wtorek 7.12.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Ambroży, Marcin, Ninomysł, Agaton, Marcisław, Józefa, Polikarp, Zdziemił, Sabin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz Malborski E. Leclerc realizuje akcję społeczną „Radosny Kalendarz”

Z myślą o tym, że dobrze zrobić coś dobrego Malborski E. Leclerc, w trudnym, pandemicznym przedświątecznym okresie nie zapomina o najbardziej potrzebujących. Celem akcji „Radosny Kalendarz” jest realna pomoc osobom chorym , które nie mogą w pełni cieszyć się z nadchodzącego, wyjątkowego święta Bożego Narodzenia.

W supermarkecie E. Leclerc w Malborku  można kupić „Radosny Kalendarz” na rok 2021. Jest to limitowana edycja, z której całkowity dochód zostanie, za pośrednictwem fundacji, przekazany na wsparcie tych dzielnych osób, które potrzebują funduszy na leczenie i rehabilitację.

W tym roku pomagamy ośmioletniej Julce, siedemnastoletniemu Szymonowi i czterdziestoczteroletniemu Robertowi, są to mieszkańcy Malborka. Każde z nich otrzyma kwotę 3000zł, która zostanie wpłacona na konto fundacji, do której należą. Kalendarz kosztuje tylko 10 zł, ale łączna kwota będzie z pewnością miała wymierny wpływ na poprawę ich zdrowia.

 

To będą dla wszystkich z pewnością wyjątkowo trudne święta. Martwimy się o zdrowie własne oraz najbliższych, a Boże Narodzenie jest wyjątkowym świętem, w którym jeszcze mocniej czujemy, jak ważna jest rodzina, oraz możliwość przebywania razem, dzielenie się radością i ciepłymi życzeniami. Dlatego właśnie w tym wyjątkowym czasie nie możemy zapomnieć o tych, którzy nie mogą w pełni świętować nadchodzącej Gwiazdki. Realizując tę akcję pragniemy wesprzeć tych ludzi i zwrócić uwagę, że są obok nas osoby potrzebujące, dla których każda pomoc jest ważna i że z tego pomagania można czerpać radość dla siebie – mówi Barbara Borowska, dyrektor E. Leclerc w Malborku.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić się dobrem, a jednocześnie niezmiernie wdzięczni mieszkańcom Malborka i okolic   oraz naszym Partnerom za tak aktywny udział w tym projekcie, za ich ogromne serce i wrażliwość – dodaje Barbara Borowska. Niech te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa czasem wytchnienia od codziennych trosk. Niech w każdym domu zagości  spokój, szczęście i radość z możliwości dzielenia się opłatkiem w gronie najbliższych.

 

Jest to nasza 1  edycja akcji „Radosny Kalendarz”, mamy nadzieję, że zagości u nas na stałe,

 i co roku, będziemy mogli wspólnie  pomóc w leczeniu i rehabilitacji osób chorych, które bardzo potrzebują naszego wsparcia.

 

Wyrażamy zgodę na publikację zdjęć dołączonych do informacji prasowych do wykorzystania
w publikacjach w prasie i Internecie.

 

 Szczegóły akcji na https://www.facebook.com/E.LeclercMalbork  i www.malbork.leclerc.pl


E.LECLERC Malbork

Adres: Sikorskiego 2, 82-200 Malbork
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota: 6:30 - 21:30
Niedziela handlowa: 10:00 - 19:00

http://malbork.leclerc.pl

 

Malborski E. Leclerc
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje