Wydanie nr 230/2022, Czwartek 18.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Cybex Sirona - obrotowe foteliki do 18 kg z dobrą oceną w testach

Cybex Sirona - obrotowe foteliki do 18 kg z dobrą oceną w testach fot. Cybex Sirona - obrotowe foteliki do 18 kg z dobrą oceną w testach
O korzyściach płynących z użytkowania baz obrotowych w fotelikach samochodowych, chyba nie trzeba przekonywać nikogo. Są one bardzo cenione wśród rodziców. A co najważniejsze, bazy obrotowe pozwalają przez cały okres użytkowania na podróż tyłem do kierunku jazdy. Czy warto wśród fotelików obrotowych wybierać modele Cybex Sirona? Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Na te, oraz wiele innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Foteliki Cybex sprawdzona jakość i bezpieczeństwo

Foteliki samochodowe firmy Cybex to wysoka jakość i precyzja wykonania. Modele Sirona są dostosowane do podróżowania dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 18 kg. Wszystkie można zamontować w aucie na obrotowej bazie z systemem Isofix.

Wysoki poziom bezpieczeństwa w modelach Cybex Sirona, to zasługa między innymi bazy z funkcją obrotu o 360 stopni. Dzięki niej, dziecko można przewozić tyłem do kierunku jazdy, co jest obecnie najlepszym rozwiązaniem aż do 4 roku życia.

Baza obrotowa ułatwia także wpięcie i wypięcie dziecka z fotelika. Podczas postoju można w szybki sposób obrócić dziecko w swoim kierunku, by je nakarmić lub przebrać.

W modelach z serii Sirona, w ustawieniu tyłem do kierunku jazdy, dziecko podróżuje w położeniu pod bezpiecznym kątem nachylenia.

Foteliki samochodowe firmy Cybex modele: Sirona S i-Size, Sirona Z i-Size oraz Sirona Zi i-Size to produkty z najwyższej półki wśród fotelików obrotowych.

Sirona S i-Size – nowoczesny wymiar bezpieczeństwa

Sirona S i-Size to nowoczesny fotel spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa podczas podróży dziecka w samochodzie. Potwierdzają to 4 gwiazdki uzyskane w teście ADAC. Sirona S na tle podobnych modeli, wyróżnia się zastosowaniem technologii redukcji energii ER-Tech. Jest ona odpowiedzialna za zmniejszenie siły uderzenia podczas kolizji. Skutecznie chroni odcinek szyjny przed urazami.

Kolejnym innowacyjnym systemem w Sirona S jest Driving Direction Control. Ten system zapobiega przed niewłaściwym korzystaniem z fotelika. Uniemożliwia podróżowanie przodem do kierunku jazdy przed ukończeniem 16 miesiąca życia dziecka lub osiągnięciem 76 cm wzrostu.

Sirona S posiada zintegrowany system ochrony bocznej oraz 12-stopniową regulację zagłówka. W tym modelu można ustawić oparcie w 5 pozycjach podróżując tyłem do kierunku jazdy, a w 3 pozycjach przodem do kierunku jazdy.

Sirona Z i-Size z bazą obrotową tylko w zestawie

Cybex Sirona w wersji Z i-Size należy do linii produktów Platinum Line. Ten model w wersji standardowej nie zawiera bazy. Jednak bez problemu można ją nabyć w zestawie 2w1.

Jest to model dopracowany w każdym szczególe. Gwarantuje skuteczną ochronę podczas podróży. Prestiżowy test ADAC ocenił ten model na 4. To potwierdza skuteczność zastosowanych w nim systemów.

Sirona Z pod kątem bezpieczeństwa jest identyczna jak Sirona S. Te dwa modele różnią się od siebie wielkością. Model Z i-Size jest nieco większy od swojego poprzednika. Również precyzja wykonania w modelu Z jest bardziej widoczna. Linia Platinum, do której należy ten fotel, to materiały o najwyższej jakości i wysoka precyzja wykonania.

Sirona Zi większy i lżejszy od poprzedników

Fotelik Sirona Zi-i-Size. Podobnie jak model Z i-Size należy do Cybex Platinum Line. Ten model nie brał udziału w testach bezpieczeństwa, jednak system ochrony pasażera jest taki sam jak w poprzednich modelach z serii Sirona. Dziecko przypina się 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa. W zestawie jest wkładka dla noworodków wyposażona w boczne nakładki, które optymalizują podróż noworodka. Sirona Zi i-Size jest lżejszy od swoich poprzedników. Jego waga wynosi 14 kg.

Tapicerki w fotelikach z serii Sirona można prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Foteliki samochodowe z serii Sirona, to świetny wybór i optymalny poziom bezpieczeństwa, co potwierdzają testy bezpieczeństwa. Tysiące zadowolonych rodziców, którzy zdecydowali się na zakup fotelików z tej serii, to jednak najlepszy dowód na to, że te foteliki po prostu warto kupić.

Cybex Sirona - obrotowe foteliki do 18 kg z dobrą oceną w testach
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.