Wydanie nr 276/2023, Wtorek 3.10.2023
imieniny: pokaż (15 imion)Teresa, Gerard, Ewalda, Gerarda, Ewald, Kandyd, Eustachy, Sierosław, Częstobrona, Ermegarda, Irmegarda, Romana, Augustyna, Kandyda, Cyprian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Po proteście w Sztumie posypały się mandaty.

Po proteście w Sztumie posypały się mandaty. fot. zdjęcie poglądowe
Jak poinformował rzecznik prasowy KPP Sztum, w środę wystawiono m. in. kilka mandatów karnych dla uczestników CZARNEJ JAZDY.

 

W środę, 18 listopada br. od godziny 17 na ulicach Sztumu pojawiła się #czarnajazda organizowana przez Malborski Strajk Kobiet. Jednak jak się okazuje, dla wielu protestujących wieczór ten nie zakończył się optymistycznie.

- „W trakcie protestu funkcjonariusze policji podjęli interwencję wobec kierujących, którzy naruszali przepisy ruchu drogowego” - poinformował st. sierż. Paweł Łyko, oficer prasowy KPP Sztum. - „Przeprowadzono kilka kontroli pojazdów, wylegitymowano kilkanaście osób, kilka osób pouczono, wystawiono również kilka mandatów karnych”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
TREW
TREW 24.11.2020, 22:33
Brawo policja!!!!! Bandyci nie mogą robić co chcą.
Gosc
Gosc 23.11.2020, 10:09
wstyd da Policji, - to pewnie ci z kotami bez żon i dzieci byli. tzw. Samotni koniobijcy. Zani mi policjanci mówią to samo. A ci którym nie podobają się rozkazy poszli na zwolnienia. - honor jest im znany w porównaniu do reszty - przysięga wykonywania rozkazów to jedno, honor to drugie ważniejsze.
Ziutek
Ziutek 22.11.2020, 08:58
………………..Jak rządziło peło musiałem pracować, byłem kierowcą w MZK w Malborku. Pobudka o 3 rano, przed 5 na bazie i cały dzień woziłem wariatów po mieście. Niedziela, świątek i piątek, ostra harówka. Jedni mówią taka praca, według mnie to współczesne niewolnictwo. Ale od czasu wypłaty kopulacyjnego - 500 plus moje życie się zmieniło, bajka. Mówię Wam. Teraz dopiero jestem gość. Zapisałem się do PIS co by mieć z nimi spokój i co by mnie bronili w Sądach bo mam długi. Zwolniłem się z pracy i teraz to bym nie poszedł do roboty nawet za 8 tys. zł na rękę. Żyję z konkubiną Lusią i 12 dzieci a Lusia mówi, że to nie koniec. Jedno chyba moje. Ona zarejestrowana - oczywiście jako samotna matka. Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę sprzedaliśmy po 700 zeta za tonę. Po co mi, jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej. Żarcia tyle, że zjeść się nie da. Makaron, cukier, ryż sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie na sprzedaż". Co za matoł taki tekst wymyślił – pewnie wróg Polski i Polaków! Bachory mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo. Na wakacje "pod gruszą" dzieci dostały z pomocy społecznej po 700 zł kupiłem se nową komórkę, full wypas, teraz telewizora szukam na kre..yt, pierwszą ratę pewnie wpłacę, rszte…a się zobaczy, nic nie obiecuję. Kredyty mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć. Komornik nie ma mi co zabrać, a zresztą jakby co, to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie, że urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać. Żyje się w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować. Kablówkę mam darmo- wkłułem się w kabel na sieni - od rana piwko, papierosek i Eurosport. Szkoda, ze fajek w MOPSIE nie dają, mam nadzieję, że po wyborach nowego Prezydenta to się zmieni. No, nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi zarobić na nas biednych i pokrzywdzonych przez los. Pozdrawiam. Pan Ziutek.
Czytelnik z M-k
Czytelnik z M-k 21.11.2020, 09:55
Brawo policja, jednak można coś robić z nie przestrzegającymi prawa, a nie jak w Malborku tylko sie przyglądać !!!!
Darek
Darek 24.11.2020, 10:18 (odpowiedź do Czytelnik z M-k)
Proszę sobie Malborkiem gęby nie wycierać. Jako mieszkaniec Malborka cieszę się, że jeszcze w moim mieście szanuje się wolność i demokrację.
KAT.
KAT. 21.11.2020, 12:02 (odpowiedź do Czytelnik z M-k)
To nie jest policja. To PISowska milicja i ZOMO, które po dePISizacji Polski będą pozbawione resortowych emerytur.