Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

AKTUALIZACJA. Miłoradz. Samochód czołowo uderzył w drzewo. Trwa akcja ratunkowa.

Do zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie na ulicy Żuławskiej w Miłoradzu. Pojazd osobowy zjechał na przeciwległy pas i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Trwa akcja ratunkowa. Wkrótce więcej informacji.

 

AKTUALIZACJA. 30 września br. godzina 15.35

W środę, 30 września br. o godzinie 10.58 dyżurny SKKP w Malborku odebrał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ulicy Żuławskiej w Miłoradzu. Po dojeździe do miejsca zdarzenia, zastęp OSP Miłoradz zastał samochód dostawczy VW Transporter T4 po zderzeniu z przydrożnym drzewem. 52 – letni kierowca miał widoczną ranę głowy i nie mógł opuścić pojazdu o własnych siłach (przytomny, z licznymi obrażeniami). Samochód znajdował się poza osią jezdni. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W międzyczasie dojechały zastępy JRG Malbork. Droga w tym miejscu została zablokowana w obu kierunkach. Po ewakuacji poszkodowanego z pojazdu, udzielono mu kwalifikowanej pierwszej pomocy (badanie urazowe, opatrzenie rany głowy, kołnierz ortopedyczny, wsparcie psychiczne, usztywnienie kończyny dolnej prawej przy pomocy szyn Kramera). Ratownicy odłączyli akumulator w rozbitym pojeździe. Na miejsce zdarzenia dojechał patrol Policji i ZRM. Po wypisaniu karty kwalifikowanej pierwszej pomocy, poszkodowanego przekazano ZRM. Na miejscu pracował technik Policji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 52 - letni mieszkaniec powiatu sztumskiego kierując Volkswagenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe oprócz kierowcy nie było innych osób. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Teraz śledczy malborskiej komendy będą wyjaśniać jakie były przyczyny i okoliczności tego wypadku.

W zdarzeniu brały udział 3 zastępy JRG Malbork i 1 zastęp OSP Miłoradz.

Informacji udzielili: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork oraz kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy KP PSP Malbork

Zdjęcia: KP PSP Malbork i KPP Malbork

 

Do zdarzenia doszło w środę, 30 września br. przed południem na ulicy Żuławskiej w Miłoradzu. Pojazd osobowy zjechał na przeciwległy pas i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Trwa akcja ratunkowa. Wkrótce więcej informacji.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
meiw
meiw 01.10.2020, 10:17
Ten zlepek różnych fontów to ma być artykuł? Dramat.